Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Barbora Slavětínská
Post
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
62
Počet branek
154
Starty
1.liga mladších dorostenek M
14.05. [AX130]
Bohunice - Zábřeh
28 : 23
2 branek
08.05. [AX124]
Olomouc - Bohunice
33 : 26
4 branek
30.04. [AX117]
Bohunice - Vlčnov
33 : 14
8 branek
16.04. [AX113]
Karviná - Bohunice
24 : 28
3 branek
09.04. [AX104]
Bohunice - V. Meziříčí
26 : 23
3 branek
03.04. [AX102]
Otrokovice - Bohunice
23 : 23
3 branek
20.03. [AX091]
Zlín - Bohunice
31 : 25
3 branek
12.03. [AX090]
Bohunice - Veselí n.M.
25 : 18
2 branek
02.03. [AX080]
Kunovice - Bohunice
19 : 30
4 branek
20.02. [AX069]
Poruba - Bohunice
26 : 30
5 branek
13.02. [AX064]
Zábřeh - Bohunice
33 : 37
4 branek
20.11. [AX058]
Bohunice - Olomouc
29 : 31
4 branek
13.11. [AX051]
Vlčnov - Bohunice
35 : 27
1 branek
06.11. [AX047]
Bohunice - Karviná
26 : 25
2 branek
30.10. [AX038]
V. Meziříčí - Bohunice
23 : 36
4 branek
23.10. [AX036]
Bohunice - Otrokovice
27 : 25
3 branek
16.10. [AX025]
Bohunice - Zlín
26 : 26
2 branek
10.10. [AX024]
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
6 branek
02.10. [AX014]
Bohunice - Kunovice
30 : 14
2 branek
11.09. [AX003]
Bohunice - Poruba
26 : 24
2 branek
Žákovská liga starších žaček
06.03. [AZ078]
Bohunice A - Slavia
11 : 15
0 branek
06.03. [AZ074]
Zlín "A" - Bohunice A
19 : 8
1 branek
06.03. [AZ072]
Bohunice A - Velké Meziříčí
17 : 18
3 branek
06.03. [AZ068]
VŠ Plzeň - Bohunice A
15 : 12
1 branek
06.03. [AZ066]
Bohunice A - Veselí n.M.
14 : 23
0 branek
12.02. [AZ063]
Bohunice A - Karviná
24 : 12
3 branek
12.02. [AZ062]
Hlučín - Bohunice A
20 : 21
6 branek
12.02. [AZ059]
Zora Olomouc - Bohunice A
27 : 16
3 branek
23.01. [AZ039]
HC Plzeň - Bohunice A
13 : 19
4 branek
23.01. [AZ033]
Most - Bohunice A
7 : 24
4 branek
Další
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Litovel - Olomouc
15 : 21
video
online
Zlín - Prostějov
19 : 11
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
233 : 116
18
2
Olomouc
10
7
0
3
186 : 173
12
3
Luhačovice
10
5
0
5
180 : 182
10
4
Prostějov
10
3
1
6
133 : 173
7
5
Zlín
10
2
1
7
144 : 187
5
6
Litovel
10
2
0
8
156 : 201
4
Tabulka střelců
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
86
David Číhal
Tatran Litovel
82
Michal Bureš
TJ STM Olomouc
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Fiala
Sokol II.Prostějov
12
Norbert Menšík
SK Velká Bystřice
11
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
16
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
6
Daniel Sušeň
Tatran Litovel
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.