Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Středomoravská liga mladších žáků
základní část - 1. kolo
26.3.2011
09:30
ON001
Tatran Litovel
-
HC Zlín
26.3.2011
13:00
ON002
SK Velká Bystřice
-
TJ STM Olomouc
26.3.2011
09:30
ON003
Sokol II.Prostějov
-
TJ Sokol Luhačovice
základní část - 2. kolo
3.4.2011
08:30
ON004
HC Zlín
-
TJ Sokol Luhačovice
2.4.2011
16:00
ON005
TJ STM Olomouc
-
Sokol II.Prostějov
3.4.2011
14:00
ON006
Tatran Litovel
-
SK Velká Bystřice
základní část - 3. kolo
9.4.2011
14:00
ON007
SK Velká Bystřice
-
HC Zlín
9.4.2011
09:30
ON008
Sokol II.Prostějov
-
Tatran Litovel
10.4.2011
09:30
ON009
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ STM Olomouc
základní část - 4. kolo
16.4.2011
10:15
ON010
HC Zlín
-
TJ STM Olomouc
16.4.2011
08:30
ON011
Tatran Litovel
-
TJ Sokol Luhačovice
16.4.2011
14:00
ON012
SK Velká Bystřice
-
Sokol II.Prostějov
základní část - 5. kolo
30.4.2011
09:30
ON013
Sokol II.Prostějov
-
HC Zlín
1.5.2011
09:00
ON014
TJ Sokol Luhačovice
-
SK Velká Bystřice
1.5.2011
10:00
ON015
TJ STM Olomouc
-
Tatran Litovel
odvetná část - 6. kolo
7.5.2011
12:30
ON016
HC Zlín
-
Tatran Litovel
7.5.2011
08:00
ON017
TJ STM Olomouc
-
SK Velká Bystřice
8.5.2011
09:00
ON018
TJ Sokol Luhačovice
-
Sokol II.Prostějov
odvetná část - 7. kolo
15.5.2011
09:00
ON019
TJ Sokol Luhačovice
-
HC Zlín
14.5.2011
09:30
ON020
Sokol II.Prostějov
-
TJ STM Olomouc
14.5.2011
14:00
ON021
SK Velká Bystřice
-
Tatran Litovel
odvetná část - 8. kolo
21.5.2011
09:30
ON022
HC Zlín
-
SK Velká Bystřice
22.5.2011
09:00
ON023
Tatran Litovel
-
Sokol II.Prostějov
22.5.2011
11:00
ON024
TJ STM Olomouc
-
TJ Sokol Luhačovice
odvetná část - 9. kolo
29.5.2011
10:30
ON025
TJ STM Olomouc
-
HC Zlín
5.6.2011
09:00
ON026
TJ Sokol Luhačovice
-
Tatran Litovel
28.5.2011
09:30
ON027
Sokol II.Prostějov
-
SK Velká Bystřice
odvetná část - 10. kolo
4.6.2011
11:30
ON028
HC Zlín
-
Sokol II.Prostějov
4.6.2011
14:00
ON029
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Luhačovice
4.6.2011
11:30
ON030
Tatran Litovel
-
TJ STM Olomouc
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.