Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Němec
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
102
Starty
2.liga mladších dorostenců M
07.05. [AM131]
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
0 branek
30.04. [AM123]
STM Olomouc - V. Bystřice
27 : 25
0 branek
23.10. [AM026]
Napajedla - STM Olomouc
13 : 24
5 branek
Žákovská liga starších žáků
12.12. [AO013]
Karviná A - Olomouc
20 : 5
0 branek
12.12. [AO011]
Olomouc - Č.Budějovice A
7 : 17
0 branek
12.12. [AO007]
Olomouc - HK KP Brno
6 : 25
3 branek
12.12. [AO005]
Olomouc - Zruč n.S.
10 : 15
2 branek
12.12. [AO002]
Talent A - Olomouc
17 : 6
2 branek
Středomoravská liga starších žáků
29.05. [OJ025]
Olomouc - Zlín
25 : 22
10 branek
07.05. [OJ017]
Olomouc - V. Bystřice
28 : 15
5 branek
01.05. [OJ015]
Olomouc - Litovel
25 : 18
4 branek
10.04. [OJ009]
Luhačovice - Olomouc
24 : 31
5 branek
02.04. [OJ005]
Olomouc - Sokol II.Prostějov
31 : 17
7 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
06.11. [OB030]
Olomouc - V. Bystřice
30 : 19
11 branek
23.10. [OB023]
Olomouc - Litovel
33 : 23
7 branek
16.10. [OB021]
Šumperk - Olomouc
11 : 31
5 branek
10.10. [OB016]
Senice - Olomouc
14 : 22
8 branek
02.10. [OB015]
V. Bystřice - Olomouc
20 : 31
6 branek
18.09. [OB008]
Litovel - Olomouc
16 : 16
2 branek
11.09. [OB006]
Olomouc - Šumperk
41 : 9
13 branek
05.09. [OB001]
Olomouc - Senice
29 : 11
7 branek
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Litovel - Olomouc
15 : 21
video
online
Zlín - Prostějov
19 : 11
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
233 : 116
18
2
Olomouc
10
7
0
3
186 : 173
12
3
Luhačovice
10
5
0
5
180 : 182
10
4
Prostějov
10
3
1
6
133 : 173
7
5
Zlín
10
2
1
7
144 : 187
5
6
Litovel
10
2
0
8
156 : 201
4
Tabulka střelců
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
86
David Číhal
Tatran Litovel
82
Michal Bureš
TJ STM Olomouc
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Fiala
Sokol II.Prostějov
12
Norbert Menšík
SK Velká Bystřice
11
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
16
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
6
Daniel Sušeň
Tatran Litovel
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.