Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Markéta Bachánková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Divize mladších žaček
14.5. 09:30
OT021
Velká n.V. - Zlín "B"
17 : 13
16.4. 09:00
OT011
Zlín "B" - Otrokovice
15 : 7
9.4. 09:00
OT009
Otrokovice - Holečkova
7 : 14
3.4. 11:00
OT006
Zlín "B" - Velká n.V.
15 : 16
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
6.11. 00:00
OC030
Zlín - Luhačovice
31 : 21
31.10. 10:00
OC027
Napajedla - Sokol HC Přerov
28 : 18
24.10. 10:00
OC024
Luhačovice - Hranice
19 : 20
17.10. 10:00
OC020
Napajedla - Luhačovice
21 : 23
9.10. 10:00
OC017
Sokol HC Přerov - Luhačovice
24 : 32
26.9. 13:30
OC012
Sokol HC Přerov - Napajedla
12 : 27
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
6.11. 00:00
OD030
Zlín "B" - Otrokovice
20 : 24
23.10. 11:00
OD024
Otrokovice - Žeravice
29 : 15
12.9. 11:00
OD005
Otrokovice - DHK Litovel
38 : 9
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
30.10. 13:00
OE025
Kunovice - Holečkova
24 : 18
16.10. 10:45
OE021
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 23
18.9. 10:45
OE007
Hodonín - Kunovice
14 : 15
18.9. 10:00
OE009
Zlín "A" - Holečkova
27 : 23
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
6.11. 00:00
OH030
Zlín "B" - Otrokovice
18 : 12
23.10. 09:30
OH024
Otrokovice - Žeravice
12 : 16
11.9. 00:00
OH005
Otrokovice - Litovel
18 : 10
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
30.10. 14:15
OI025
Kunovice - Holečkova
19 : 16
16.10. 09:30
OI021
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 6
18.9. 09:30
OI007
Hodonín - Kunovice
13 : 7
18.9. 00:00
OI009
Zlín "A" - Holečkova
21 : 2
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Litovel - Olomouc
15 : 21
video
online
Zlín - Prostějov
19 : 11
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
233 : 116
18
2
Olomouc
10
7
0
3
186 : 173
12
3
Luhačovice
10
5
0
5
180 : 182
10
4
Prostějov
10
3
1
6
133 : 173
7
5
Zlín
10
2
1
7
144 : 187
5
6
Litovel
10
2
0
8
156 : 201
4
Tabulka střelců
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
86
David Číhal
Tatran Litovel
82
Michal Bureš
TJ STM Olomouc
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Fiala
Sokol II.Prostějov
12
Norbert Menšík
SK Velká Bystřice
11
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
16
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
6
Daniel Sušeň
Tatran Litovel
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.