Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Rajnoch
HC Zlín
1
Adam Říha
Sokol II.Prostějov
43
Albert Pazdera
SK Velká Bystřice
7
Alex Mahdal
HC Zlín
48
Daniel Sušeň
Tatran Litovel
3
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
5
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
41
David Číhal
Tatran Litovel
82
Denis Vařeka
Tatran Litovel
1
Dominik Tkadleček
SK Velká Bystřice
32
Filip Vladař
TJ STM Olomouc
3
Filip Čundrle
TJ STM Olomouc
5
Filip Hňatek
SK Velká Bystřice
12
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
10
Jakub Rosman
HC Zlín
13
Jakub Flajsar
Sokol II.Prostějov
14
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
37
Jan Petričák
SK Velká Bystřice
2
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
4
Jan Lisický
TJ STM Olomouc
4
Jan Sečka
SK Velká Bystřice
13
Jan Fiala
Sokol II.Prostějov
32
Jan Černocký
TJ Sokol Luhačovice
38
Jiří Látal
TJ STM Olomouc
1
Jiří Kráčmar
Tatran Litovel
9
Jiří Štencl
Tatran Litovel
16
Karel Kafka
HC Zlín
3
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
14
Marek Hajda
TJ Sokol Luhačovice
15
Martin Balajka
HC Zlín
1
Martin Kurek
SK Velká Bystřice
1
Martin Vymazal
Sokol II.Prostějov
2
Martin Popelka
Sokol II.Prostějov
3
Martin Hacura
Sokol II.Prostějov
3
Martin Fojtík
HC Zlín
17
Matěj Kubeš
TJ STM Olomouc
1
Matěj Soušek
TJ STM Olomouc
2
Matěj Vrtal
TJ STM Olomouc
7
Matěj Přikryl
Tatran Litovel
8
Matěj Tesařík
SK Velká Bystřice
28
Další
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Litovel - Olomouc
15 : 21
video
online
Zlín - Prostějov
19 : 11
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
233 : 116
18
2
Olomouc
10
7
0
3
186 : 173
12
3
Luhačovice
10
5
0
5
180 : 182
10
4
Prostějov
10
3
1
6
133 : 173
7
5
Zlín
10
2
1
7
144 : 187
5
6
Litovel
10
2
0
8
156 : 201
4
Tabulka střelců
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
86
David Číhal
Tatran Litovel
82
Michal Bureš
TJ STM Olomouc
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Fiala
Sokol II.Prostějov
12
Norbert Menšík
SK Velká Bystřice
11
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
16
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
6
Daniel Sušeň
Tatran Litovel
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.