Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Daniel Beneš
Senice na Hané
3
Patrik Borůvka
Házená Uničov
14
Michal Bureš
TJ STM Olomouc
24
Michal Červinka
SK Velká Bystřice
36
David Číhal
Tatran Litovel
25
Filip Čundrle
TJ STM Olomouc
5
Vít Divila
SK Žeravice
5
Dalibor Dobrozemský
UP HSC Olomouc
1
Jiří Dolák
Senice na Hané
1
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
60
Petr Finger
Tatran Litovel
2
Luboš Fišara
Senice na Hané
1
Martin Fišer
Senice na Hané
1
Jakub Fiurášek
SK Žeravice
6
Michal Galus
UP HSC Olomouc
13
Přemysl Halíř
Senice na Hané
6
Ondřej Havlíček
TJ Šumperk
8
Filip Hňatek
SK Velká Bystřice
12
Tomáš Hofírek
TJ STM Olomouc
7
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
8
Jakub Horáček
TJ Šumperk
15
Radek Hromada
SK Žeravice
17
Mojmír Chytil
UP HSC Olomouc
10
Ondřej Jonkl
SK Žeravice
1
Kryštof Koblas
Házená Uničov
15
Michal Kobza
Tatran Litovel
2
Dominik Kolovrátník
TJ STM Olomouc
5
Tomáš Kovařík
TJ STM Olomouc
1
Jiří Kráčmar
Tatran Litovel
9
Dominik Kranich
TJ Šumperk
5
Tomáš Kršek
Házená Uničov
44
Martin Kuba
Senice na Hané
9
Matěj Kubeš
TJ STM Olomouc
1
Jan Kučera
SK Žeravice
1
Jan Lisický
TJ STM Olomouc
8
Erik Mader
SK Žeravice
39
Ondřej Majer
SK Velká Bystřice
34
Petr Maksant
Senice na Hané
21
Karolína Melovská
Házená Uničov
1
Norbert Menšík
SK Velká Bystřice
37
Další
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Šumperk
25 : 9
video
online
Žeravice - Litovel
18 : 19
video
online
Házená Uničov - Senice na Hané
20 : 3
video
online
UP HSC Olomouc - Olomouc
7 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
7
7
0
0
187 : 44
14
2
Litovel
7
6
0
1
113 : 78
12
3
Olomouc
7
5
0
2
135 : 104
10
4
Žeravice
7
4
0
3
121 : 100
8
5
Házená Uničov
7
3
0
4
82 : 110
6
6
UP HSC Olomouc
7
2
0
5
69 : 128
4
7
Šumperk
7
1
0
6
84 : 121
2
8
Senice na Hané
7
0
0
7
53 : 159
-4
Tabulka střelců
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
60
Tomáš Kršek
Házená Uničov
44
Erik Mader
SK Žeravice
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Patrik Sedláček
TJ Šumperk
8
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
8
Erik Mader
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Fišer
Senice na Hané
10
Filip Čundrle
TJ STM Olomouc
8
Martin Šmíd
TJ Šumperk
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.