Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Šincl
Házená Uničov
1
Adam Žák
Tatran Litovel
8
Albert Pazdera
SK Velká Bystřice
11
Aleš Mrug
Senice na Hané
1
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
8
Dalibor Dobrozemský
UP HSC Olomouc
1
Daniel Beneš
Senice na Hané
3
David Číhal
Tatran Litovel
25
Dominik Kolovrátník
TJ STM Olomouc
5
Dominik Kranich
TJ Šumperk
5
Dominik Tkadleček
SK Velká Bystřice
30
Erik Mader
SK Žeravice
39
Filip Čundrle
TJ STM Olomouc
5
Filip Hňatek
SK Velká Bystřice
12
Gabriela Zavřelová
UP HSC Olomouc
1
Jakub Zavadil
UP HSC Olomouc
1
Jakub Fiurášek
SK Žeravice
6
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
12
Jakub Horáček
TJ Šumperk
15
Jakub Padalík
SK Žeravice
38
Jan Kučera
SK Žeravice
1
Jan Lisický
TJ STM Olomouc
8
Jan Sečka
SK Velká Bystřice
9
Jiří Dolák
Senice na Hané
1
Jiří Spáčil
UP HSC Olomouc
8
Jiří Štencl
Tatran Litovel
9
Jiří Kráčmar
Tatran Litovel
9
Karolína Melovská
Házená Uničov
1
Kryštof Novák
TJ STM Olomouc
1
Kryštof Koblas
Házená Uničov
15
Lenka Zahradníčková
UP HSC Olomouc
1
Luboš Fišara
Senice na Hané
1
Lukáš Štencl
Házená Uničov
1
Marek Vincour
Házená Uničov
2
Marek Titz
UP HSC Olomouc
22
Martin Fišer
Senice na Hané
1
Martin Vašíček
Házená Uničov
3
Martin Talla
SK Žeravice
6
Martin Pekař
Tatran Litovel
9
Martin Kuba
Senice na Hané
9
Další
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Šumperk
25 : 9
video
online
Žeravice - Litovel
18 : 19
video
online
Házená Uničov - Senice na Hané
20 : 3
video
online
UP HSC Olomouc - Olomouc
7 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
7
7
0
0
187 : 44
14
2
Litovel
7
6
0
1
113 : 78
12
3
Olomouc
7
5
0
2
135 : 104
10
4
Žeravice
7
4
0
3
121 : 100
8
5
Házená Uničov
7
3
0
4
82 : 110
6
6
UP HSC Olomouc
7
2
0
5
69 : 128
4
7
Šumperk
7
1
0
6
84 : 121
2
8
Senice na Hané
7
0
0
7
53 : 159
-4
Tabulka střelců
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
60
Tomáš Kršek
Házená Uničov
44
Erik Mader
SK Žeravice
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Patrik Sedláček
TJ Šumperk
8
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
8
Erik Mader
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Fišer
Senice na Hané
10
Filip Čundrle
TJ STM Olomouc
8
Martin Šmíd
TJ Šumperk
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.