Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Martin Balajka
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jan Černocký
TJ Sokol Luhačovice
6 - 0 - 0 - 3
David Číhal
Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Filip Čundrle
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Vlastimil Fabík
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Jan Fiala
Sokol II.Prostějov
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Flajsar
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Radek Flajsar
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Martin Fojtík
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Marek Hajda
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Filip Hňatek
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Hofírek
TJ STM Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Holánik
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Jakůbek
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
16 - 0 - 1 - 3
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Kolisko
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Jan Lisický
TJ STM Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Alex Mahdal
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Norbert Menšík
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Petričák
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Prošvic
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Adam Říha
Sokol II.Prostějov
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Soušek
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Sušeň
Tatran Litovel
6 - 0 - 0 - 3
Rudolf Škalda
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Štencl
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Tesařík
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Tkadleček
SK Velká Bystřice
4 - 0 - 0 - 2
David Valentík
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
6 - 0 - 0 - 3
Robert Veselý
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Michal Zavadil
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Litovel - Olomouc
15 : 21
video
online
Zlín - Prostějov
19 : 11
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
233 : 116
18
2
Olomouc
10
7
0
3
186 : 173
12
3
Luhačovice
10
5
0
5
180 : 182
10
4
Prostějov
10
3
1
6
133 : 173
7
5
Zlín
10
2
1
7
144 : 187
5
6
Litovel
10
2
0
8
156 : 201
4
Tabulka střelců
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
86
David Číhal
Tatran Litovel
82
Michal Bureš
TJ STM Olomouc
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Fiala
Sokol II.Prostějov
12
Norbert Menšík
SK Velká Bystřice
11
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
16
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
6
Daniel Sušeň
Tatran Litovel
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.