Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Rozpis soutěže
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Samuel Emereoha
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
194
Starty
Žákovská liga starších žáků
12.12. [AO013]
Karviná A - Olomouc
20 : 5
0 branek
12.12. [AO011]
Olomouc - Č.Budějovice A
7 : 17
0 branek
12.12. [AO007]
Olomouc - HK KP Brno
6 : 25
0 branek
12.12. [AO005]
Olomouc - Zruč n.S.
10 : 15
1 branek
12.12. [AO002]
Talent A - Olomouc
17 : 6
0 branek
Středomoravská liga starších žáků
04.06. [OJ030]
Litovel - Olomouc
22 : 30
1 branek
29.05. [OJ025]
Olomouc - Zlín
25 : 22
0 branek
22.05. [OJ024]
Olomouc - Luhačovice
31 : 30
8 branek
14.05. [OJ020]
Sokol II.Prostějov - Olomouc
21 : 18
5 branek
07.05. [OJ017]
Olomouc - V. Bystřice
28 : 15
1 branek
01.05. [OJ015]
Olomouc - Litovel
25 : 18
2 branek
16.04. [OJ010]
Zlín - Olomouc
18 : 18
1 branek
10.04. [OJ009]
Luhačovice - Olomouc
24 : 31
3 branek
02.04. [OJ005]
Olomouc - Sokol II.Prostějov
31 : 17
7 branek
26.03. [OJ002]
V. Bystřice - Olomouc
17 : 26
4 branek
Středomoravská liga mladších žáků
04.06. [ON030]
Litovel - Olomouc
15 : 21
9 branek
29.05. [ON025]
Olomouc - Zlín
23 : 19
10 branek
22.05. [ON024]
Olomouc - Luhačovice
21 : 15
6 branek
14.05. [ON020]
Prostějov - Olomouc
6 : 18
7 branek
07.05. [ON017]
Olomouc - V. Bystřice
19 : 24
9 branek
01.05. [ON015]
Olomouc - Litovel
13 : 20
6 branek
16.04. [ON010]
Zlín - Olomouc
14 : 17
7 branek
10.04. [ON009]
Luhačovice - Olomouc
23 : 28
18 branek
02.04. [ON005]
Olomouc - Prostějov
14 : 12
8 branek
26.03. [ON002]
V. Bystřice - Olomouc
25 : 12
6 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
06.11. [OB030]
Olomouc - V. Bystřice
30 : 19
1 branek
23.10. [OB023]
Olomouc - Litovel
33 : 23
6 branek
16.10. [OB021]
Šumperk - Olomouc
11 : 31
2 branek
10.10. [OB016]
Senice - Olomouc
14 : 22
0 branek
18.09. [OB008]
Litovel - Olomouc
16 : 16
1 branek
Další
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Měnín - Zlín "B"
6 : 29
video
online
Žeravice - Hodonín
26 : 20
video
online
DHK Litovel - Kunovice
12 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
10
10
0
0
291 : 145
20
2
Kunovice
10
7
0
3
233 : 172
12
3
Žeravice
10
6
0
4
262 : 182
12
4
Hodonín
10
5
0
5
236 : 162
10
5
DHK Litovel
10
2
0
8
109 : 259
4
6
Měnín
10
0
0
10
66 : 277
0
Tabulka střelců
Magda Kašpárková
SK Žeravice
95
Alžběta Křenová
SHK Kunovice
78
Eva Valová
SHK Kunovice
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Magda Kašpárková
SK Žeravice
15
Lucie Bydžovská
HK Hodonín
11
Jana Zbořilová
HK Hodonín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Hamplová
DHK Litovel
14
Veronika Šupíková
HK Hodonín
12
Kristýna Koudelíková
SHK Kunovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.