Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina B
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Patrik Talaš
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Luhačovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
32
Starty
Středomoravská liga starších žáků
05.06. [OJ026]
Luhačovice - Litovel
29 : 27
0 branek
04.06. [OJ029]
V. Bystřice - Luhačovice
25 : 31
0 branek
22.05. [OJ024]
Olomouc - Luhačovice
31 : 30
0 branek
15.05. [OJ019]
Luhačovice - Zlín
24 : 29
1 branek
08.05. [OJ018]
Luhačovice - Sokol II.Prostějov
23 : 27
0 branek
01.05. [OJ014]
Luhačovice - V. Bystřice
36 : 25
0 branek
16.04. [OJ011]
Litovel - Luhačovice
24 : 28
0 branek
10.04. [OJ009]
Luhačovice - Olomouc
24 : 31
0 branek
03.04. [OJ004]
Zlín - Luhačovice
28 : 23
2 branek
Středomoravská liga mladších žáků
05.06. [ON026]
Luhačovice - Litovel
25 : 18
2 branek
04.06. [ON029]
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 6
0 branek
22.05. [ON024]
Olomouc - Luhačovice
21 : 15
1 branek
15.05. [ON019]
Luhačovice - Zlín
16 : 14
3 branek
08.05. [ON018]
Luhačovice - Prostějov
22 : 12
1 branek
01.05. [ON014]
Luhačovice - V. Bystřice
14 : 23
5 branek
16.04. [ON011]
Litovel - Luhačovice
14 : 23
3 branek
10.04. [ON009]
Luhačovice - Olomouc
23 : 28
5 branek
03.04. [ON004]
Zlín - Luhačovice
11 : 18
0 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
06.11. [OC030]
Zlín - Luhačovice
31 : 21
0 branek
31.10. [OC025]
Luhačovice - Sokol II.Prostějov
22 : 17
0 branek
24.10. [OC024]
Luhačovice - Hranice
19 : 20
0 branek
17.10. [OC020]
Napajedla - Luhačovice
21 : 23
0 branek
09.10. [OC017]
Sokol HC Přerov - Luhačovice
24 : 32
0 branek
03.10. [OC015]
Luhačovice - Zlín
15 : 30
0 branek
25.09. [OC010]
Sokol II.Prostějov - Luhačovice
33 : 25
0 branek
19.09. [OC009]
Hranice - Luhačovice
30 : 22
0 branek
12.09. [OC005]
Luhačovice - Napajedla
32 : 27
0 branek
04.09. [OC002]
Luhačovice - Sokol HC Přerov
22 : 14
0 branek
Další
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
13 : 13
video
online
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
video
online
Hranice - U.Hradiště
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
10
8
0
2
177 : 133
16
2
Hranice
10
6
0
4
143 : 139
12
3
U.Hradiště
10
5
2
3
132 : 143
12
4
Napajedla
10
4
1
5
151 : 137
7
5
Bystřice pod Hostýnem
10
2
2
6
126 : 157
6
6
Velká Bystřice B
10
2
1
7
126 : 146
5
Tabulka střelců
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
57
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
53
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
12
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
10
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
8
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
8
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.