Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Kamila Kočí
Post
Mateřský klub
DHK Uherské Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
50
Starty
Středomoravská liga starších žaček
28.05. [OL025]
Holečkova - DHK Uherské Hradiště
23 : 16
2 branek
04.05. [OL016]
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
11 : 26
0 branek
30.04. [OL013]
Veselí n.M. - DHK Uherské Hradiště
24 : 11
0 branek
03.04. [OL004]
DHK Uherské Hradiště - Otrokovice
29 : 23
2 branek
20.03. [OL001]
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
28 : 15
1 branek
12.03. [OL022]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
16 : 28
3 branek
Středomoravská liga mladších žaček
29.05. [OS025]
Hodonín - Uherské Hradiště
16 : 13
1 branek
18.05. [OS019]
Zlín - Uherské Hradiště
16 : 11
1 branek
30.04. [OS013]
Veselí n.M. - Uherské Hradiště
9 : 12
1 branek
03.04. [OS004]
Uherské Hradiště - Zlín
14 : 17
0 branek
26.03. [OS001]
Žeravice - Uherské Hradiště
16 : 14
3 branek
19.03. [OS022]
Uherské Hradiště - Zora Olomouc
6 : 12
1 branek
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
07.11. [OD028]
DHK Uherské Hradiště - DHK Litovel
41 : 5
1 branek
31.10. [OD025]
DHK Uherské Hradiště - Otrokovice
24 : 27
1 branek
24.10. [OD022]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
14 : 24
1 branek
16.10. [OD019]
Žeravice - DHK Uherské Hradiště
11 : 23
2 branek
10.10. [OD016]
DHK Uherské Hradiště - Zlín "B"
31 : 23
0 branek
03.10. [OD013]
DHK Litovel - DHK Uherské Hradiště
6 : 40
1 branek
25.09. [OD010]
Otrokovice - DHK Uherské Hradiště
18 : 20
1 branek
18.09. [OD007]
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
35 : 12
1 branek
11.09. [OD004]
DHK Uherské Hradiště - Žeravice
30 : 15
1 branek
08.09. [OD001]
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
23 : 25
0 branek
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
06.11. [OH028]
Uherské Hradiště - Litovel
17 : 4
2 branek
30.10. [OH025]
Uherské Hradiště - Otrokovice
18 : 9
2 branek
23.10. [OH022]
Uherské Hradiště - Zora Olomouc
7 : 15
0 branek
16.10. [OH019]
Žeravice - Uherské Hradiště
12 : 19
3 branek
09.10. [OH016]
Uherské Hradiště - Zlín "B"
22 : 12
6 branek
03.10. [OH013]
Litovel - Uherské Hradiště
3 : 18
3 branek
25.09. [OH010]
Otrokovice - Uherské Hradiště
10 : 9
1 branek
18.09. [OH007]
Zora Olomouc - Uherské Hradiště
16 : 4
1 branek
Další
Předchozí kola
podzim - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - Otrokovice
18 : 12
video
online
Zora Olomouc - Žeravice
26 : 7
video
online
Uherské Hradiště - Litovel
17 : 4
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
245 : 56
20
2
Uherské Hradiště
10
7
0
3
148 : 96
12
3
Žeravice
10
6
0
4
142 : 160
12
4
Zlín "B"
10
4
0
6
140 : 155
8
5
Otrokovice
10
2
1
7
95 : 164
5
6
Litovel
10
0
1
9
63 : 202
1
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
95
Monika Bajerová
SK Žeravice
56
Simona Dostálová
DHK Litovel
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
5
Monika Bajerová
SK Žeravice
5
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Oravcová
SK Žeravice
8
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
6
Kamila Olšinová
HC Zlín B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.