Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Spurný
Post
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
11
Počet branek
27
Starty
Divize mladších žáků
01.05. [OR014]
Bystřice pod Hostýnem - Velká Bystřice B
15 : 13
0 branek
16.04. [OR012]
Velká Bystřice B - Zlín "B"
13 : 12
1 branek
09.04. [OR007]
Velká Bystřice B - Napajedla
10 : 11
2 branek
06.04. [OR002]
Velká Bystřice B - U.Hradiště
15 : 17
1 branek
02.04. [OR006]
Hranice - Velká Bystřice B
8 : 12
2 branek
01.01. [OR027]
Zlín "B" - Velká Bystřice B
18 : 13
6 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
09.10. [OB017]
V. Bystřice - Šumperk
29 : 20
2 branek
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Šumperk
25 : 9
video
online
Žeravice - Litovel
18 : 19
video
online
Házená Uničov - Senice na Hané
20 : 3
video
online
UP HSC Olomouc - Olomouc
7 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
7
7
0
0
187 : 44
14
2
Litovel
7
6
0
1
113 : 78
12
3
Olomouc
7
5
0
2
135 : 104
10
4
Žeravice
7
4
0
3
121 : 100
8
5
Házená Uničov
7
3
0
4
82 : 110
6
6
UP HSC Olomouc
7
2
0
5
69 : 128
4
7
Šumperk
7
1
0
6
84 : 121
2
8
Senice na Hané
7
0
0
7
53 : 159
-4
Tabulka střelců
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
60
Tomáš Kršek
Házená Uničov
44
Erik Mader
SK Žeravice
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Patrik Sedláček
TJ Šumperk
8
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
8
Erik Mader
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Fišer
Senice na Hané
10
Filip Čundrle
TJ STM Olomouc
8
Martin Šmíd
TJ Šumperk
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.