Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Rozpis soutěže
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Mašek
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
56
Počet branek
61
Starty
Žákovská liga starších žáků
16.04. [AO179]
Jablonec - Karviná A
10 : 23
1 branek
16.04. [AO177]
Karviná A - Zubří A
11 : 18
0 branek
16.04. [AO176]
Karviná A - HK KP Brno
27 : 16
1 branek
27.03. [AO162]
Karviná A - Talent A
26 : 20
1 branek
27.03. [AO160]
N. Veselí - Karviná A
7 : 31
2 branek
27.03. [AO158]
Zubří A - Karviná A
15 : 22
2 branek
27.03. [AO156]
Karviná A - Lovosice A
23 : 12
0 branek
05.03. [AO154]
Karviná A - Dukla 6
29 : 8
0 branek
05.03. [AO151]
Ostrava A - Karviná A
15 : 13
0 branek
05.03. [AO147]
Strakonice A - Karviná A
10 : 27
1 branek
05.03. [AO144]
Lovosice A - Karviná A
10 : 21
0 branek
05.03. [AO142]
Karviná A - Zlín
23 : 6
2 branek
12.02. [AO124]
Karviná A - Telnice
35 : 15
2 branek
12.02. [AO121]
Zruč n.S. - Karviná A
10 : 35
1 branek
12.02. [AO119]
Karviná A - Strakonice A
24 : 10
3 branek
22.01. [AO098]
Karviná A - Jablonec
20 : 11
1 branek
22.01. [AO096]
F.-Místek A - Karviná A
16 : 21
4 branek
22.01. [AO094]
Chodov - Karviná A
12 : 34
3 branek
22.01. [AO092]
Karviná A - Košutka
29 : 19
0 branek
12.12. [AO015]
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
1 branek
12.12. [AO013]
Karviná A - Olomouc
20 : 5
1 branek
12.12. [AO010]
Karviná A - Talent A
14 : 19
0 branek
12.12. [AO006]
Č.Budějovice A - Karviná A
12 : 33
1 branek
12.12. [AO001]
HK KP Brno - Karviná A
12 : 24
0 branek
Finále Žákovské ligy starších žáků
05.06. [AOA015]
Talent A - Karviná A
21 : 12
0 branek
05.06. [AOA011]
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
3 branek
04.06. [AOA008]
Zubří A - Karviná A
21 : 19
1 branek
04.06. [AOA004]
Karviná A - Jablonec
22 : 14
0 branek
04.06. [AOA001]
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
0 branek
SML Starší žáci
11.06. [NC075]
Karviná A - Rožnov p/R
37 : 19
1 branek
Další
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Senice
30 : 18
video
online
Hranice - Sokol HC Přerov
20 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol HC Přerov
8
6
0
2
220 : 156
12
2
Hranice
8
4
1
3
167 : 151
9
3
Napajedla
8
5
1
2
176 : 147
7
4
Senice
8
3
0
5
133 : 185
6
5
Šumperk
8
1
0
7
154 : 211
2
Tabulka střelců
Jan Navrátil
Senice n.H.
73
Jakub Koryčan
Sokol HC Přerov
70
Jakub Paseka
TJ Šumperk
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Paseka
TJ Šumperk
10
Erik Javořík
Sokol HC Přerov
7
Jan Navrátil
Senice n.H.
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Hošek
Sokol HC Přerov
16
Jakub Paseka
TJ Šumperk
12
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.