Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jakub Sonnevend
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
10
Starty
Středomoravská liga starších žáků
04.06. [OJ028]
Zlín - Sokol II.Prostějov
36 : 17
2 branek
28.05. [OJ027]
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
28 : 32
0 branek
22.05. [OJ023]
Litovel - Sokol II.Prostějov
20 : 22
1 branek
08.05. [OJ018]
Luhačovice - Sokol II.Prostějov
23 : 27
0 branek
30.04. [OJ013]
Sokol II.Prostějov - Zlín
27 : 23
0 branek
16.04. [OJ012]
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
27 : 30
2 branek
09.04. [OJ008]
Sokol II.Prostějov - Litovel
30 : 24
1 branek
02.04. [OJ005]
Olomouc - Sokol II.Prostějov
31 : 17
0 branek
26.03. [OJ003]
Sokol II.Prostějov - Luhačovice
30 : 30
1 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
06.11. [OC028]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
0 branek
31.10. [OC025]
Luhačovice - Sokol II.Prostějov
22 : 17
0 branek
23.10. [OC022]
Sokol II.Prostějov - Sokol HC Přerov
23 : 17
0 branek
17.10. [OC019]
Hranice - Sokol II.Prostějov
14 : 21
0 branek
09.10. [OC016]
Sokol II.Prostějov - Zlín
8 : 20
0 branek
02.10. [OC013]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
25 : 23
0 branek
25.09. [OC010]
Sokol II.Prostějov - Luhačovice
33 : 25
0 branek
19.09. [OC007]
Sokol HC Přerov - Sokol II.Prostějov
16 : 25
3 branek
11.09. [OC004]
Sokol II.Prostějov - Hranice
22 : 16
0 branek
04.09. [OC001]
Zlín - Sokol II.Prostějov
27 : 21
0 branek
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Zlín
12 : 15
video
online
Žeravice - Hodonín
12 : 25
video
online
Uherské Hradiště - Veselí n.M.
12 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
8
0
2
190 : 97
16
2
Zlín
10
8
0
2
160 : 85
16
3
Hodonín
10
8
0
2
153 : 110
16
4
Uherské Hradiště
10
3
0
7
128 : 159
6
5
Žeravice
10
3
0
7
100 : 194
6
6
Veselí n.M.
10
0
0
10
69 : 155
-4
Tabulka střelců
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
74
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
65
Diana Řezníčková
DHK Zora Olomouc
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
14
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
9
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominika Váverková
HK Hodonín
8
Vendula Vařechová
HC Zlín
6
Monika Oravcová
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.