Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Aneta Šmeralová
Post
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
49
Počet branek
84
Starty
1.liga mladších dorostenek M
02.03. [AX080]
Kunovice - Bohunice
19 : 30
2 branek
20.02. [AX069]
Poruba - Bohunice
26 : 30
0 branek
13.02. [AX064]
Zábřeh - Bohunice
33 : 37
2 branek
20.11. [AX058]
Bohunice - Olomouc
29 : 31
0 branek
13.11. [AX051]
Vlčnov - Bohunice
35 : 27
0 branek
06.11. [AX047]
Bohunice - Karviná
26 : 25
0 branek
30.10. [AX038]
V. Meziříčí - Bohunice
23 : 36
1 branek
23.10. [AX036]
Bohunice - Otrokovice
27 : 25
0 branek
16.10. [AX025]
Bohunice - Zlín
26 : 26
0 branek
10.10. [AX024]
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
0 branek
02.10. [AX014]
Bohunice - Kunovice
30 : 14
0 branek
11.09. [AX003]
Bohunice - Poruba
26 : 24
0 branek
Žákovská liga starších žaček
12.02. [AZ063]
Bohunice A - Karviná
24 : 12
3 branek
12.02. [AZ062]
Hlučín - Bohunice A
20 : 21
3 branek
12.02. [AZ059]
Zora Olomouc - Bohunice A
27 : 16
2 branek
23.01. [AZ039]
HC Plzeň - Bohunice A
13 : 19
6 branek
23.01. [AZ033]
Most - Bohunice A
7 : 24
4 branek
23.01. [AZ031]
Bohunice A - Otrokovice
20 : 13
5 branek
Jihomoravská liga st. žákyň
12.06. [LG071]
Bohunice A - Bohunice B
17 : 7
6 branek
12.06. [LG070]
Měnín - Bohunice A
10 : 12
3 branek
12.06. [LG068]
Bohunice A - Třebíč
13 : 9
1 branek
28.05. [LG066]
Třebíč - Bohunice A
8 : 16
1 branek
28.05. [LG064]
Bohunice A - Bohunice B
8 : 14
0 branek
28.05. [LG061]
Bohunice A - Měnín
22 : 2
0 branek
15.05. [LG060]
Bohunice A - Měnín
21 : 2
1 branek
15.05. [LG057]
Bohunice B - Bohunice A
5 : 14
0 branek
15.05. [LG056]
Třebíč - Bohunice A
11 : 15
1 branek
27.03. [LG048]
Třebíč - Bohunice A
15 : 14
0 branek
27.03. [LG046]
Bohunice A - Bohunice B
21 : 7
2 branek
27.03. [LG043]
Bohunice A - Měnín
18 : 3
0 branek
Další
Předchozí kola
podzim odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - Otrokovice
20 : 24
video
online
Zora Olomouc - Žeravice
36 : 17
video
online
DHK Uherské Hradiště - DHK Litovel
41 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
377 : 114
20
2
Otrokovice
10
7
0
3
233 : 206
14
3
DHK Uherské Hradiště
10
7
0
3
260 : 187
12
4
Zlín "B"
10
4
0
6
215 : 211
8
5
Žeravice
10
2
0
8
170 : 251
4
6
DHK Litovel
10
0
0
10
72 : 358
0
Tabulka střelců
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
81
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
72
Lucie Sklenářová
DHK Zora Olomouc
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
18
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
14
Barbora Opletalová
DHK Zora Olomouc
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Hamplová
DHK Litovel
14
Zuzana Urbancová
HC Zlín B
10
Michaela Pavlíčková
DHK Litovel
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.