Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Aneta Šmeralová
Post
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
49
Počet branek
84
Starty
1.liga mladších dorostenek M
02.03. [AX080]
Kunovice - Bohunice
19 : 30
2 branek
20.02. [AX069]
Poruba - Bohunice
26 : 30
0 branek
13.02. [AX064]
Zábřeh - Bohunice
33 : 37
2 branek
20.11. [AX058]
Bohunice - Olomouc
29 : 31
0 branek
13.11. [AX051]
Vlčnov - Bohunice
35 : 27
0 branek
06.11. [AX047]
Bohunice - Karviná
26 : 25
0 branek
30.10. [AX038]
V. Meziříčí - Bohunice
23 : 36
1 branek
23.10. [AX036]
Bohunice - Otrokovice
27 : 25
0 branek
16.10. [AX025]
Bohunice - Zlín
26 : 26
0 branek
10.10. [AX024]
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
0 branek
02.10. [AX014]
Bohunice - Kunovice
30 : 14
0 branek
11.09. [AX003]
Bohunice - Poruba
26 : 24
0 branek
Žákovská liga starších žaček
12.02. [AZ063]
Bohunice A - Karviná
24 : 12
3 branek
12.02. [AZ062]
Hlučín - Bohunice A
20 : 21
3 branek
12.02. [AZ059]
Zora Olomouc - Bohunice A
27 : 16
2 branek
23.01. [AZ039]
HC Plzeň - Bohunice A
13 : 19
6 branek
23.01. [AZ033]
Most - Bohunice A
7 : 24
4 branek
23.01. [AZ031]
Bohunice A - Otrokovice
20 : 13
5 branek
Jihomoravská liga st. žákyň
12.06. [LG071]
Bohunice A - Bohunice B
17 : 7
6 branek
12.06. [LG070]
Měnín - Bohunice A
10 : 12
3 branek
12.06. [LG068]
Bohunice A - Třebíč
13 : 9
1 branek
28.05. [LG066]
Třebíč - Bohunice A
8 : 16
1 branek
28.05. [LG064]
Bohunice A - Bohunice B
8 : 14
0 branek
28.05. [LG061]
Bohunice A - Měnín
22 : 2
0 branek
15.05. [LG060]
Bohunice A - Měnín
21 : 2
1 branek
15.05. [LG057]
Bohunice B - Bohunice A
5 : 14
0 branek
15.05. [LG056]
Třebíč - Bohunice A
11 : 15
1 branek
27.03. [LG048]
Třebíč - Bohunice A
15 : 14
0 branek
27.03. [LG046]
Bohunice A - Bohunice B
21 : 7
2 branek
27.03. [LG043]
Bohunice A - Měnín
18 : 3
0 branek
Další
Předchozí kola
podzim-odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Luhačovice
31 : 21
video
online
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
video
online
Sokol HC Přerov - Hranice
22 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
10
10
0
0
277 : 143
20
2
Sokol II.Prostějov
10
6
0
4
218 : 200
12
3
Luhačovice
10
5
0
5
233 : 247
10
4
Hranice
10
4
1
5
200 : 202
7
5
Napajedla
10
3
1
6
200 : 228
7
6
Sokol HC Přerov
10
1
0
9
162 : 270
2
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
81
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
73
Jakub Koryčan
Sokol HC Přerov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
10
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
7
Tomáš Močička
Slavia Fatra Napajedla
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
18
Daniel Czyz
TJ Cement Hranice
16
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.