Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina A
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Barbora Slavětínská
Post
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
62
Počet branek
154
Starty
1.liga mladších dorostenek M
14.05. [AX130]
Bohunice - Zábřeh
28 : 23
2 branek
08.05. [AX124]
Olomouc - Bohunice
33 : 26
4 branek
30.04. [AX117]
Bohunice - Vlčnov
33 : 14
8 branek
16.04. [AX113]
Karviná - Bohunice
24 : 28
3 branek
09.04. [AX104]
Bohunice - V. Meziříčí
26 : 23
3 branek
03.04. [AX102]
Otrokovice - Bohunice
23 : 23
3 branek
20.03. [AX091]
Zlín - Bohunice
31 : 25
3 branek
12.03. [AX090]
Bohunice - Veselí n.M.
25 : 18
2 branek
02.03. [AX080]
Kunovice - Bohunice
19 : 30
4 branek
20.02. [AX069]
Poruba - Bohunice
26 : 30
5 branek
13.02. [AX064]
Zábřeh - Bohunice
33 : 37
4 branek
20.11. [AX058]
Bohunice - Olomouc
29 : 31
4 branek
13.11. [AX051]
Vlčnov - Bohunice
35 : 27
1 branek
06.11. [AX047]
Bohunice - Karviná
26 : 25
2 branek
30.10. [AX038]
V. Meziříčí - Bohunice
23 : 36
4 branek
23.10. [AX036]
Bohunice - Otrokovice
27 : 25
3 branek
16.10. [AX025]
Bohunice - Zlín
26 : 26
2 branek
10.10. [AX024]
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
6 branek
02.10. [AX014]
Bohunice - Kunovice
30 : 14
2 branek
11.09. [AX003]
Bohunice - Poruba
26 : 24
2 branek
Žákovská liga starších žaček
06.03. [AZ078]
Bohunice A - Slavia
11 : 15
0 branek
06.03. [AZ074]
Zlín "A" - Bohunice A
19 : 8
1 branek
06.03. [AZ072]
Bohunice A - Velké Meziříčí
17 : 18
3 branek
06.03. [AZ068]
VŠ Plzeň - Bohunice A
15 : 12
1 branek
06.03. [AZ066]
Bohunice A - Veselí n.M.
14 : 23
0 branek
12.02. [AZ063]
Bohunice A - Karviná
24 : 12
3 branek
12.02. [AZ062]
Hlučín - Bohunice A
20 : 21
6 branek
12.02. [AZ059]
Zora Olomouc - Bohunice A
27 : 16
3 branek
23.01. [AZ039]
HC Plzeň - Bohunice A
13 : 19
4 branek
23.01. [AZ033]
Most - Bohunice A
7 : 24
4 branek
Další
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Horka nad Moravou
25 : 7
video
online
Žeravice - UP HSC Olomouc
16 : 8
video
online
Házená Uničov - Senice na Hané
24 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
9
0
1
178 : 88
18
2
Házená Uničov
10
9
0
1
165 : 78
18
3
UP HSC Olomouc
10
5
0
5
145 : 124
10
4
Šumperk
10
4
0
6
146 : 117
8
5
Senice na Hané
10
3
0
7
102 : 163
6
6
Horka nad Moravou
10
0
0
10
64 : 230
0
Tabulka střelců
Jakub Padalík
SK Žeravice
53
Tomáš Kršek
Házená Uničov
53
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
10
Tomáš Kršek
Házená Uničov
9
Patrik Sedláček
TJ Šumperk
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Tot
Senice na Hané
4
Martin Šmíd
TJ Šumperk
4
Adam Šincl
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.