Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Rozpis soutěže
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Jurásek
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
101
Starty
Divize starší žáci
05.06. [OK028]
Napajedla - Senice
30 : 18
0 branek
29.05. [OK025]
Sokol HC Přerov - Napajedla
32 : 24
3 branek
22.05. [OK022]
Napajedla - Šumperk
29 : 24
0 branek
10.04. [OK007]
Šumperk - Napajedla
14 : 20
5 branek
27.03. [OK001]
Hranice - Napajedla
23 : 23
0 branek
Divize mladších žáků
05.06. [OR028]
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
10 branek
28.05. [OR025]
U.Hradiště - Napajedla
17 : 15
4 branek
22.05. [OR022]
Napajedla - Velká Bystřice B
21 : 12
10 branek
15.05. [OR019]
Bystřice pod Hostýnem - Napajedla
14 : 12
4 branek
01.05. [OR013]
Zlín "B" - Napajedla
20 : 16
6 branek
09.04. [OR007]
Velká Bystřice B - Napajedla
10 : 11
3 branek
03.04. [OR004]
Napajedla - Bystřice pod Hostýnem
20 : 13
7 branek
27.03. [OR001]
Hranice - Napajedla
20 : 18
13 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
06.11. [OC028]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
2 branek
31.10. [OC027]
Napajedla - Sokol HC Přerov
28 : 18
4 branek
20.10. [OC023]
Zlín - Napajedla
28 : 15
1 branek
17.10. [OC020]
Napajedla - Luhačovice
21 : 23
2 branek
10.10. [OC018]
Hranice - Napajedla
22 : 13
0 branek
02.10. [OC013]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
25 : 23
1 branek
26.09. [OC012]
Sokol HC Přerov - Napajedla
12 : 27
2 branek
18.09. [OC008]
Napajedla - Zlín
10 : 29
1 branek
12.09. [OC005]
Luhačovice - Napajedla
32 : 27
4 branek
05.09. [OC003]
Napajedla - Hranice
16 : 16
1 branek
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Měnín - Zlín "B"
6 : 29
video
online
Žeravice - Hodonín
26 : 20
video
online
DHK Litovel - Kunovice
12 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
10
10
0
0
291 : 145
20
2
Kunovice
10
7
0
3
233 : 172
12
3
Žeravice
10
6
0
4
262 : 182
12
4
Hodonín
10
5
0
5
236 : 162
10
5
DHK Litovel
10
2
0
8
109 : 259
4
6
Měnín
10
0
0
10
66 : 277
0
Tabulka střelců
Magda Kašpárková
SK Žeravice
95
Alžběta Křenová
SHK Kunovice
78
Eva Valová
SHK Kunovice
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Magda Kašpárková
SK Žeravice
15
Lucie Bydžovská
HK Hodonín
11
Jana Zbořilová
HK Hodonín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Hamplová
DHK Litovel
14
Veronika Šupíková
HK Hodonín
12
Kristýna Koudelíková
SHK Kunovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.