Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Jurásek
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
101
Starty
Divize starší žáci
05.06. [OK028]
Napajedla - Senice
30 : 18
0 branek
29.05. [OK025]
Sokol HC Přerov - Napajedla
32 : 24
3 branek
22.05. [OK022]
Napajedla - Šumperk
29 : 24
0 branek
10.04. [OK007]
Šumperk - Napajedla
14 : 20
5 branek
27.03. [OK001]
Hranice - Napajedla
23 : 23
0 branek
Divize mladších žáků
05.06. [OR028]
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
10 branek
28.05. [OR025]
U.Hradiště - Napajedla
17 : 15
4 branek
22.05. [OR022]
Napajedla - Velká Bystřice B
21 : 12
10 branek
15.05. [OR019]
Bystřice pod Hostýnem - Napajedla
14 : 12
4 branek
01.05. [OR013]
Zlín "B" - Napajedla
20 : 16
6 branek
09.04. [OR007]
Velká Bystřice B - Napajedla
10 : 11
3 branek
03.04. [OR004]
Napajedla - Bystřice pod Hostýnem
20 : 13
7 branek
27.03. [OR001]
Hranice - Napajedla
20 : 18
13 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
06.11. [OC028]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
2 branek
31.10. [OC027]
Napajedla - Sokol HC Přerov
28 : 18
4 branek
20.10. [OC023]
Zlín - Napajedla
28 : 15
1 branek
17.10. [OC020]
Napajedla - Luhačovice
21 : 23
2 branek
10.10. [OC018]
Hranice - Napajedla
22 : 13
0 branek
02.10. [OC013]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
25 : 23
1 branek
26.09. [OC012]
Sokol HC Přerov - Napajedla
12 : 27
2 branek
18.09. [OC008]
Napajedla - Zlín
10 : 29
1 branek
12.09. [OC005]
Luhačovice - Napajedla
32 : 27
4 branek
05.09. [OC003]
Napajedla - Hranice
16 : 16
1 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.