Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Adam Říha
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
61
Starty
Středomoravská liga starších žáků
04.06. [OJ028]
Zlín - Sokol II.Prostějov
36 : 17
0 branek
28.05. [OJ027]
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
28 : 32
0 branek
22.05. [OJ023]
Litovel - Sokol II.Prostějov
20 : 22
0 branek
08.05. [OJ018]
Luhačovice - Sokol II.Prostějov
23 : 27
0 branek
30.04. [OJ013]
Sokol II.Prostějov - Zlín
27 : 23
0 branek
02.04. [OJ005]
Olomouc - Sokol II.Prostějov
31 : 17
1 branek
26.03. [OJ003]
Sokol II.Prostějov - Luhačovice
30 : 30
0 branek
Středomoravská liga mladších žáků
04.06. [ON028]
Zlín - Prostějov
19 : 11
5 branek
28.05. [ON027]
Prostějov - V. Bystřice
14 : 24
8 branek
22.05. [ON023]
Litovel - Prostějov
12 : 16
5 branek
08.05. [ON018]
Luhačovice - Prostějov
22 : 12
5 branek
30.04. [ON013]
Prostějov - Zlín
12 : 12
2 branek
16.04. [ON012]
V. Bystřice - Prostějov
17 : 9
2 branek
09.04. [ON008]
Prostějov - Litovel
20 : 17
8 branek
02.04. [ON005]
Olomouc - Prostějov
14 : 12
2 branek
26.03. [ON003]
Prostějov - Luhačovice
21 : 18
6 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
06.11. [OC028]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
0 branek
31.10. [OC025]
Luhačovice - Sokol II.Prostějov
22 : 17
0 branek
09.10. [OC016]
Sokol II.Prostějov - Zlín
8 : 20
0 branek
02.10. [OC013]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
25 : 23
0 branek
25.09. [OC010]
Sokol II.Prostějov - Luhačovice
33 : 25
0 branek
11.09. [OC004]
Sokol II.Prostějov - Hranice
22 : 16
0 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.