Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina A
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Jindra
Post
Mateřský klub
Tatran Litovel
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
16
Počet branek
65
Starty
Žákovská liga starších žáků
11.12. [AO060]
Litovel - F.-Místek A
3 : 17
0 branek
11.12. [AO057]
Strakonice A - Litovel
15 : 8
1 branek
11.12. [AO053]
Zlín - Litovel
22 : 10
2 branek
11.12. [AO050]
Chodov - Litovel
13 : 10
6 branek
11.12. [AO048]
Litovel - Bohunice
11 : 25
4 branek
Středomoravská liga starších žáků
05.06. [OJ026]
Luhačovice - Litovel
29 : 27
1 branek
04.06. [OJ030]
Litovel - Olomouc
22 : 30
4 branek
03.04. [OJ006]
Litovel - V. Bystřice
21 : 22
4 branek
26.03. [OJ001]
Litovel - Zlín
18 : 33
2 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
17.11. [OB028]
Senice - Litovel
14 : 32
5 branek
31.10. [OB027]
Litovel - Šumperk
22 : 10
7 branek
23.10. [OB023]
Olomouc - Litovel
33 : 23
2 branek
02.10. [OB013]
Litovel - Senice
18 : 9
9 branek
25.09. [OB012]
Šumperk - Litovel
15 : 28
8 branek
18.09. [OB008]
Litovel - Olomouc
16 : 16
2 branek
11.09. [OB005]
V. Bystřice - Litovel
14 : 24
8 branek
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Horka nad Moravou
25 : 7
video
online
Žeravice - UP HSC Olomouc
16 : 8
video
online
Házená Uničov - Senice na Hané
24 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
9
0
1
178 : 88
18
2
Házená Uničov
10
9
0
1
165 : 78
18
3
UP HSC Olomouc
10
5
0
5
145 : 124
10
4
Šumperk
10
4
0
6
146 : 117
8
5
Senice na Hané
10
3
0
7
102 : 163
6
6
Horka nad Moravou
10
0
0
10
64 : 230
0
Tabulka střelců
Jakub Padalík
SK Žeravice
53
Tomáš Kršek
Házená Uničov
53
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
10
Tomáš Kršek
Házená Uničov
9
Patrik Sedláček
TJ Šumperk
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Tot
Senice na Hané
4
Martin Šmíd
TJ Šumperk
4
Adam Šincl
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.