Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina B
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Radek Ženatý
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
64
Počet branek
84
Starty
Žákovská liga starších žáků
16.04. [AO179]
Jablonec - Karviná A
10 : 23
0 branek
16.04. [AO177]
Karviná A - Zubří A
11 : 18
0 branek
16.04. [AO176]
Karviná A - HK KP Brno
27 : 16
1 branek
27.03. [AO162]
Karviná A - Talent A
26 : 20
0 branek
27.03. [AO160]
N. Veselí - Karviná A
7 : 31
4 branek
27.03. [AO158]
Zubří A - Karviná A
15 : 22
0 branek
27.03. [AO156]
Karviná A - Lovosice A
23 : 12
0 branek
05.03. [AO154]
Karviná A - Dukla 6
29 : 8
1 branek
05.03. [AO151]
Ostrava A - Karviná A
15 : 13
0 branek
05.03. [AO147]
Strakonice A - Karviná A
10 : 27
1 branek
05.03. [AO144]
Lovosice A - Karviná A
10 : 21
2 branek
05.03. [AO142]
Karviná A - Zlín
23 : 6
3 branek
12.02. [AO124]
Karviná A - Telnice
35 : 15
1 branek
12.02. [AO121]
Zruč n.S. - Karviná A
10 : 35
1 branek
12.02. [AO119]
Karviná A - Strakonice A
24 : 10
1 branek
22.01. [AO098]
Karviná A - Jablonec
20 : 11
0 branek
22.01. [AO096]
F.-Místek A - Karviná A
16 : 21
0 branek
22.01. [AO094]
Chodov - Karviná A
12 : 34
1 branek
22.01. [AO092]
Karviná A - Košutka
29 : 19
0 branek
12.12. [AO015]
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
1 branek
12.12. [AO013]
Karviná A - Olomouc
20 : 5
0 branek
12.12. [AO010]
Karviná A - Talent A
14 : 19
0 branek
12.12. [AO006]
Č.Budějovice A - Karviná A
12 : 33
2 branek
12.12. [AO001]
HK KP Brno - Karviná A
12 : 24
0 branek
Finále Žákovské ligy starších žáků
05.06. [AOA015]
Talent A - Karviná A
21 : 12
0 branek
05.06. [AOA011]
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
2 branek
04.06. [AOA008]
Zubří A - Karviná A
21 : 19
0 branek
04.06. [AOA004]
Karviná A - Jablonec
22 : 14
2 branek
04.06. [AOA001]
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
0 branek
SML Starší žáci
11.06. [NC075]
Karviná A - Rožnov p/R
37 : 19
5 branek
Další
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
13 : 13
video
online
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
video
online
Hranice - U.Hradiště
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
10
8
0
2
177 : 133
16
2
Hranice
10
6
0
4
143 : 139
12
3
U.Hradiště
10
5
2
3
132 : 143
12
4
Napajedla
10
4
1
5
151 : 137
7
5
Bystřice pod Hostýnem
10
2
2
6
126 : 157
6
6
Velká Bystřice B
10
2
1
7
126 : 146
5
Tabulka střelců
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
57
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
53
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
12
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
10
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
8
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
8
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.