Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tereza Fryčáková
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
61
Počet branek
281
Starty
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
29.05. [WX003]
Olomouc - Písek
25 : 21
5 branek
25.05. [WX001]
Písek - Olomouc
21 : 22
1 branek
1.liga mladších dorostenek M
14.05. [AX129]
Otrokovice - Olomouc
27 : 32
4 branek
08.05. [AX124]
Olomouc - Bohunice
33 : 26
11 branek
30.04. [AX118]
Veselí n.M. - Olomouc
12 : 32
3 branek
03.04. [AX098]
Olomouc - Poruba
42 : 21
5 branek
19.03. [AX096]
Zábřeh - Olomouc
18 : 35
3 branek
17.03. [AX084]
Olomouc - Vlčnov
41 : 22
7 branek
13.03. [AX085]
Olomouc - Zlín
22 : 18
4 branek
26.02. [AX074]
Karviná - Olomouc
14 : 31
2 branek
20.02. [AX071]
Olomouc - V. Meziříčí
45 : 22
2 branek
13.02. [AX063]
Olomouc - Otrokovice
36 : 20
3 branek
20.11. [AX058]
Bohunice - Olomouc
29 : 31
1 branek
14.11. [AX052]
Olomouc - Veselí n.M.
24 : 15
1 branek
06.11. [AX045]
Kunovice - Olomouc
15 : 31
1 branek
24.10. [AX032]
Poruba - Olomouc
19 : 36
4 branek
17.10. [AX030]
Olomouc - Zábřeh
33 : 16
6 branek
09.10. [AX019]
Zlín - Olomouc
22 : 25
5 branek
Žákovská liga starších žaček
17.04. [AZ125]
Zora Olomouc - H. Brod
28 : 17
3 branek
17.04. [AZ124]
Liberec - Zora Olomouc
13 : 29
7 branek
17.04. [AZ121]
Písek B - Zora Olomouc
13 : 29
3 branek
26.03. [AZ112]
Zora Olomouc - Slavia
15 : 10
5 branek
26.03. [AZ110]
Liberec - Zora Olomouc
16 : 28
6 branek
26.03. [AZ108]
Veselí n.M. - Zora Olomouc
8 : 20
4 branek
26.03. [AZ106]
Zora Olomouc - Kobylisy II
17 : 16
5 branek
05.03. [AZ094]
Liberec - Zora Olomouc
9 : 21
4 branek
05.03. [AZ092]
Zora Olomouc - Kobylisy II
19 : 11
4 branek
05.03. [AZ089]
Zora Olomouc - Písek B
24 : 11
3 branek
05.03. [AZ085]
Karviná - Zora Olomouc
9 : 12
4 branek
05.03. [AZ080]
H. Brod - Zora Olomouc
12 : 19
1 branek
Další
Předchozí kola
podzim-odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Luhačovice
31 : 21
video
online
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
video
online
Sokol HC Přerov - Hranice
22 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
10
10
0
0
277 : 143
20
2
Sokol II.Prostějov
10
6
0
4
218 : 200
12
3
Luhačovice
10
5
0
5
233 : 247
10
4
Hranice
10
4
1
5
200 : 202
7
5
Napajedla
10
3
1
6
200 : 228
7
6
Sokol HC Přerov
10
1
0
9
162 : 270
2
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
81
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
73
Jakub Koryčan
Sokol HC Přerov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
10
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
7
Tomáš Močička
Slavia Fatra Napajedla
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
18
Daniel Czyz
TJ Cement Hranice
16
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.