Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Rozpis soutěže
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tereza Divílková
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
134
Starty
Žákovská liga starších žaček
13.02. [AZ058]
Velké Meziříčí - Otrokovice
23 : 21
12 branek
13.02. [AZ056]
Otrokovice - H. Brod
15 : 20
7 branek
13.02. [AZ054]
VŠ Plzeň - Otrokovice
22 : 10
3 branek
23.01. [AZ040]
Most - Otrokovice
7 : 18
8 branek
23.01. [AZ037]
Otrokovice - HC Plzeň
15 : 9
6 branek
23.01. [AZ031]
Bohunice A - Otrokovice
20 : 13
3 branek
Středomoravská liga starších žaček
30.05. [OL029]
Zora Olomouc - Otrokovice
38 : 7
3 branek
28.05. [OL026]
Otrokovice - Zlín "A"
12 : 36
4 branek
14.05. [OL019]
Otrokovice - DHK Uherské Hradiště
23 : 20
5 branek
07.05. [OL018]
Otrokovice - Veselí n.M.
14 : 31
5 branek
20.04. [OL011]
Zlín "A" - Otrokovice
29 : 17
6 branek
09.04. [OL009]
Otrokovice - Holečkova
20 : 24
7 branek
03.04. [OL004]
DHK Uherské Hradiště - Otrokovice
29 : 23
8 branek
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
06.11. [OD030]
Zlín "B" - Otrokovice
20 : 24
6 branek
31.10. [OD025]
DHK Uherské Hradiště - Otrokovice
24 : 27
9 branek
23.10. [OD024]
Otrokovice - Žeravice
29 : 15
4 branek
17.10. [OD020]
DHK Litovel - Otrokovice
8 : 25
7 branek
09.10. [OD017]
Otrokovice - Zora Olomouc
13 : 38
5 branek
02.10. [OD015]
Otrokovice - Zlín "B"
20 : 19
5 branek
25.09. [OD010]
Otrokovice - DHK Uherské Hradiště
18 : 20
5 branek
18.09. [OD009]
Žeravice - Otrokovice
16 : 30
8 branek
12.09. [OD005]
Otrokovice - DHK Litovel
38 : 9
6 branek
04.09. [OD002]
Zora Olomouc - Otrokovice
37 : 9
2 branek
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Senice
30 : 18
video
online
Hranice - Sokol HC Přerov
20 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol HC Přerov
8
6
0
2
220 : 156
12
2
Hranice
8
4
1
3
167 : 151
9
3
Napajedla
8
5
1
2
176 : 147
7
4
Senice
8
3
0
5
133 : 185
6
5
Šumperk
8
1
0
7
154 : 211
2
Tabulka střelců
Jan Navrátil
Senice n.H.
73
Jakub Koryčan
Sokol HC Přerov
70
Jakub Paseka
TJ Šumperk
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Paseka
TJ Šumperk
10
Erik Javořík
Sokol HC Přerov
7
Jan Navrátil
Senice n.H.
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Hošek
Sokol HC Přerov
16
Jakub Paseka
TJ Šumperk
12
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.