Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Wojnar
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
106
Starty
2.liga starších dorostenců M
08.05. [AI129]
Maloměřice - Polanka
15 : 35
2 branek
01.05. [AI124]
Polanka - Prostějov
35 : 22
7 branek
03.04. [AI107]
Luhačovice - Polanka
28 : 35
3 branek
26.03. [AI098]
Polanka - Hranice
19 : 26
3 branek
19.03. [AI096]
V. Bystřice - Polanka
20 : 19
1 branek
05.03. [AI085]
Polanka - Přerov
24 : 16
6 branek
25.02. [AI084]
Polanka - Vsetín
35 : 14
5 branek
20.02. [AI074]
Zlín - Polanka
34 : 29
8 branek
12.02. [AI071]
Polanka - Rožnov p/R
26 : 27
4 branek
04.12. [AI058]
Prostějov - Polanka
25 : 29
5 branek
20.11. [AI045]
Litovel - Polanka
35 : 25
2 branek
13.11. [AI041]
Polanka - Luhačovice
37 : 19
6 branek
23.10. [AI030]
Polanka - V. Bystřice
23 : 22
2 branek
16.10. [AI019]
Přerov - Polanka
13 : 27
0 branek
02.10. [AI008]
Polanka - Zlín
20 : 22
0 branek
26.09. [AI005]
Rožnov p/R - Polanka
26 : 30
2 branek
SML Dorostenci
28.05. [NB047]
Polanka - Krmelín
12 : 14
1 branek
28.05. [NB043]
Trnávka - Polanka
13 : 11
2 branek
28.05. [NB046]
Polanka - Uničov
16 : 6
1 branek
14.05. [NB039]
Polanka - Trnávka
20 : 15
3 branek
14.05. [NB037]
Polanka - Uničov
26 : 16
6 branek
14.05. [NB038]
Polanka - Krmelín
17 : 13
4 branek
30.04. [NB031]
Krmelín - Polanka
11 : 19
3 branek
30.04. [NB035]
Polanka - Trnávka
19 : 19
5 branek
30.04. [NB034]
Polanka - Uničov
22 : 18
3 branek
30.10. [NB019]
Polanka - Uničov
18 : 14
2 branek
30.10. [NB020]
Polanka - Krmelín
26 : 17
2 branek
30.10. [NB021]
Polanka - Trnávka
19 : 17
3 branek
25.09. [NB007]
Krmelín - Polanka
10 : 21
3 branek
25.09. [NB011]
Polanka - Trnávka
15 : 21
5 branek
Další
Předchozí kola
podzim - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - V. Bystřice
30 : 19
video
online
Senice - Litovel
14 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
8
7
1
0
233 : 123
15
2
Litovel
8
6
1
1
184 : 126
13
3
V. Bystřice
8
3
0
5
156 : 177
6
4
Senice
8
3
0
5
129 : 152
4
5
Šumperk
8
0
0
8
101 : 225
0
Tabulka střelců
Stanislav Kašpárek
TJ STM Olomouc
89
Petr Němec
TJ STM Olomouc
59
Jakub Paseka
TJ Šumperk
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Navrátil
Senice n.H.
8
Jakub Paseka
TJ Šumperk
5
František Nábělek
SK Velká Bystřice
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Paseka
TJ Šumperk
24
Michal Surma
SK Velká Bystřice
14
Stanislav Kašpárek
TJ STM Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.