Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Dominik Vytřas
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
45
Počet branek
48
Starty
2.liga starších dorostenců M
08.05. [AI129]
Maloměřice - Polanka
15 : 35
1 branek
01.05. [AI124]
Polanka - Prostějov
35 : 22
0 branek
16.04. [AI118]
Olomouc - Polanka
26 : 37
1 branek
10.04. [AI111]
Polanka - Litovel
34 : 19
3 branek
03.04. [AI107]
Luhačovice - Polanka
28 : 35
0 branek
19.03. [AI096]
V. Bystřice - Polanka
20 : 19
1 branek
05.03. [AI085]
Polanka - Přerov
24 : 16
0 branek
25.02. [AI084]
Polanka - Vsetín
35 : 14
2 branek
20.02. [AI074]
Zlín - Polanka
34 : 29
1 branek
12.02. [AI071]
Polanka - Rožnov p/R
26 : 27
0 branek
29.01. [AI063]
Polanka - Maloměřice
26 : 16
0 branek
04.12. [AI058]
Prostějov - Polanka
25 : 29
1 branek
28.11. [AI052]
Polanka - Olomouc
33 : 23
0 branek
20.11. [AI045]
Litovel - Polanka
35 : 25
2 branek
13.11. [AI041]
Polanka - Luhačovice
37 : 19
3 branek
07.11. [AI032]
Hranice - Polanka
36 : 28
2 branek
23.10. [AI030]
Polanka - V. Bystřice
23 : 22
0 branek
09.10. [AI018]
Vsetín - Polanka
19 : 36
0 branek
02.10. [AI008]
Polanka - Zlín
20 : 22
0 branek
26.09. [AI005]
Rožnov p/R - Polanka
26 : 30
0 branek
SML Muži
07.05. [NA120]
Polanka B - Třinec
31 : 20
4 branek
SML Dorostenci
28.05. [NB046]
Polanka - Uničov
16 : 6
2 branek
28.05. [NB043]
Trnávka - Polanka
13 : 11
0 branek
28.05. [NB047]
Polanka - Krmelín
12 : 14
2 branek
14.05. [NB037]
Polanka - Uničov
26 : 16
1 branek
14.05. [NB038]
Polanka - Krmelín
17 : 13
0 branek
14.05. [NB039]
Polanka - Trnávka
20 : 15
3 branek
30.04. [NB031]
Krmelín - Polanka
11 : 19
0 branek
30.04. [NB035]
Polanka - Trnávka
19 : 19
1 branek
30.04. [NB034]
Polanka - Uničov
22 : 18
3 branek
Další
Předchozí kola
podzim odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - Otrokovice
20 : 24
video
online
Zora Olomouc - Žeravice
36 : 17
video
online
DHK Uherské Hradiště - DHK Litovel
41 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
377 : 114
20
2
Otrokovice
10
7
0
3
233 : 206
14
3
DHK Uherské Hradiště
10
7
0
3
260 : 187
12
4
Zlín "B"
10
4
0
6
215 : 211
8
5
Žeravice
10
2
0
8
170 : 251
4
6
DHK Litovel
10
0
0
10
72 : 358
0
Tabulka střelců
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
81
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
72
Lucie Sklenářová
DHK Zora Olomouc
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
18
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
14
Barbora Opletalová
DHK Zora Olomouc
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Hamplová
DHK Litovel
14
Zuzana Urbancová
HC Zlín B
10
Michaela Pavlíčková
DHK Litovel
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.