Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Dominik Harabiš
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
37
Počet branek
66
Starty
2.liga starších dorostenců M
08.05. [AI129]
Maloměřice - Polanka
15 : 35
0 branek
10.04. [AI111]
Polanka - Litovel
34 : 19
5 branek
03.04. [AI107]
Luhačovice - Polanka
28 : 35
1 branek
26.03. [AI098]
Polanka - Hranice
19 : 26
0 branek
19.03. [AI096]
V. Bystřice - Polanka
20 : 19
1 branek
05.03. [AI085]
Polanka - Přerov
24 : 16
1 branek
25.02. [AI084]
Polanka - Vsetín
35 : 14
6 branek
20.02. [AI074]
Zlín - Polanka
34 : 29
0 branek
12.02. [AI071]
Polanka - Rožnov p/R
26 : 27
0 branek
29.01. [AI063]
Polanka - Maloměřice
26 : 16
0 branek
28.11. [AI052]
Polanka - Olomouc
33 : 23
3 branek
20.11. [AI045]
Litovel - Polanka
35 : 25
3 branek
07.11. [AI032]
Hranice - Polanka
36 : 28
2 branek
16.10. [AI019]
Přerov - Polanka
13 : 27
0 branek
09.10. [AI018]
Vsetín - Polanka
19 : 36
5 branek
02.10. [AI008]
Polanka - Zlín
20 : 22
1 branek
26.09. [AI005]
Rožnov p/R - Polanka
26 : 30
0 branek
SML Dorostenci
28.05. [NB046]
Polanka - Uničov
16 : 6
1 branek
28.05. [NB047]
Polanka - Krmelín
12 : 14
1 branek
28.05. [NB043]
Trnávka - Polanka
13 : 11
1 branek
14.05. [NB039]
Polanka - Trnávka
20 : 15
2 branek
14.05. [NB038]
Polanka - Krmelín
17 : 13
1 branek
14.05. [NB037]
Polanka - Uničov
26 : 16
6 branek
17.04. [NB028]
Polanka - Krmelín
23 : 18
3 branek
17.04. [NB025]
Uničov - Polanka
13 : 14
2 branek
17.04. [NB029]
Polanka - Trnávka
22 : 16
0 branek
30.10. [NB021]
Polanka - Trnávka
19 : 17
0 branek
30.10. [NB020]
Polanka - Krmelín
26 : 17
1 branek
30.10. [NB019]
Polanka - Uničov
18 : 14
2 branek
09.10. [NB016]
Polanka - Krmelín
16 : 13
1 branek
Další
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Otrokovice
38 : 7
video
online
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
video
online
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
16 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
322 : 139
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
256 : 188
15
3
Veselí n.M.
10
6
1
3
245 : 219
13
4
Holečkova
10
4
0
6
221 : 264
8
5
DHK Uherské Hradiště
10
1
0
9
176 : 257
2
6
Otrokovice
10
1
0
9
159 : 312
2
Tabulka střelců
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
60
Gabriela Grygarová
DHK Zora - Holečkova
57
Monika Kříčková
HC Zlín
54
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
13
Monika Kříčková
HC Zlín
10
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Mačugová
DHK Zora - Holečkova
12
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
12
Aneta Juřenová
DHK Zora - Holečkova
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.