Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Rozpis soutěže
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Wagner
Post
Mateřský klub
Házená Uničov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
110
Starty
2.liga starších dorostenců M
25.09. [AI001]
Litovel - Přerov
25 : 19
0 branek
SML Dorostenci
28.05. [NB044]
Trnávka - Uničov
13 : 6
4 branek
28.05. [NB048]
Uničov - Krmelín
10 : 14
3 branek
28.05. [NB046]
Polanka - Uničov
16 : 6
1 branek
14.05. [NB041]
Uničov - Trnávka
21 : 16
2 branek
14.05. [NB040]
Uničov - Krmelín
20 : 17
7 branek
14.05. [NB037]
Polanka - Uničov
26 : 16
5 branek
30.04. [NB036]
Uničov - Trnávka
16 : 16
2 branek
30.04. [NB032]
Krmelín - Uničov
14 : 14
2 branek
30.04. [NB034]
Polanka - Uničov
22 : 18
9 branek
17.04. [NB026]
Uničov - Krmelín
23 : 18
8 branek
17.04. [NB027]
Uničov - Trnávka
24 : 13
6 branek
17.04. [NB025]
Uničov - Polanka
13 : 14
3 branek
30.10. [NB019]
Polanka - Uničov
18 : 14
5 branek
30.10. [NB022]
Uničov - Krmelín
11 : 15
4 branek
30.10. [NB023]
Uničov - Trnávka
20 : 13
3 branek
09.10. [NB014]
Uničov - Krmelín
25 : 9
6 branek
09.10. [NB015]
Uničov - Trnávka
17 : 14
3 branek
09.10. [NB013]
Uničov - Polanka
13 : 17
4 branek
25.09. [NB008]
Krmelín - Uničov
13 : 16
5 branek
25.09. [NB010]
Polanka - Uničov
12 : 12
5 branek
25.09. [NB012]
Uničov - Trnávka
15 : 23
12 branek
11.09. [NB004]
Polanka - Uničov
6 : 11
1 branek
11.09. [NB002]
Trnávka - Uničov
7 : 11
1 branek
11.09. [NB006]
Uničov - Krmelín
16 : 7
5 branek
Středomoravská liga muži
12.06. [OA128]
Uničov - Žeravice
26 : 20
1 branek
04.06. [OA126]
Droždín - Uničov
29 : 22
1 branek
22.05. [OA114]
Uničov - U.Hradiště
26 : 16
1 branek
14.05. [OA104]
Tatran Litovel B - Uničov
23 : 20
0 branek
09.04. [OA082]
Zlín B - Uničov
16 : 25
1 branek
Další
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Senice
30 : 18
video
online
Hranice - Sokol HC Přerov
20 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol HC Přerov
8
6
0
2
220 : 156
12
2
Hranice
8
4
1
3
167 : 151
9
3
Napajedla
8
5
1
2
176 : 147
7
4
Senice
8
3
0
5
133 : 185
6
5
Šumperk
8
1
0
7
154 : 211
2
Tabulka střelců
Jan Navrátil
Senice n.H.
73
Jakub Koryčan
Sokol HC Přerov
70
Jakub Paseka
TJ Šumperk
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Paseka
TJ Šumperk
10
Erik Javořík
Sokol HC Přerov
7
Jan Navrátil
Senice n.H.
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Hošek
Sokol HC Přerov
16
Jakub Paseka
TJ Šumperk
12
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.