Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Pavlíček
Post
Mateřský klub
Lesana Zubří
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
46
Starty
2.liga mužů JM
07.05. [AE130]
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
1 branek
01.05. [AE123]
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 29
1 branek
16.04. [AE119]
V. Meziříčí - Hustopeče
24 : 32
2 branek
10.04. [AE110]
Hustopeče - Bohunice
36 : 20
1 branek
02.04. [AE108]
Ivančice - Hustopeče
27 : 22
0 branek
27.03. [AE097]
Hustopeče - H.Brod
36 : 27
0 branek
20.03. [AE096]
Hustopeče - Sokolnice
32 : 22
1 branek
06.03. [AE086]
Telnice - Hustopeče
25 : 40
3 branek
27.02. [AE083]
Hustopeče - Zlín
27 : 28
2 branek
20.02. [AE075]
Juliánov - Hustopeče
20 : 28
2 branek
13.02. [AE070]
Hustopeče - Maloměřice
26 : 28
2 branek
05.12. [AE057]
SK Kuřim - Hustopeče
35 : 30
2 branek
28.11. [AE053]
Hustopeče - V. Meziříčí
34 : 31
1 branek
21.11. [AE044]
Bohunice - Hustopeče
28 : 28
2 branek
17.11. [AE064]
Hustopeče - Prostějov
32 : 21
1 branek
14.11. [AE042]
Hustopeče - Ivančice
26 : 28
2 branek
07.11. [AE031]
H.Brod - Hustopeče
27 : 27
3 branek
23.10. [AE030]
Sokolnice - Hustopeče
29 : 29
2 branek
17.10. [AE020]
Hustopeče - Telnice
30 : 29
5 branek
10.10. [AE017]
Zlín - Hustopeče
28 : 28
0 branek
03.10. [AE009]
Hustopeče - Juliánov
38 : 25
4 branek
26.09. [AE004]
Maloměřice - Hustopeče
27 : 31
3 branek
Český pohár mužů
19.09. [AN049]
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
1 branek
04.09. [AN029]
D. Cerekev - Hustopeče
24 : 37
5 branek
Předchozí kola
podzim - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - Otrokovice
18 : 12
video
online
Zora Olomouc - Žeravice
26 : 7
video
online
Uherské Hradiště - Litovel
17 : 4
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
245 : 56
20
2
Uherské Hradiště
10
7
0
3
148 : 96
12
3
Žeravice
10
6
0
4
142 : 160
12
4
Zlín "B"
10
4
0
6
140 : 155
8
5
Otrokovice
10
2
1
7
95 : 164
5
6
Litovel
10
0
1
9
63 : 202
1
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
95
Monika Bajerová
SK Žeravice
56
Simona Dostálová
DHK Litovel
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
5
Monika Bajerová
SK Žeravice
5
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Oravcová
SK Žeravice
8
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
6
Kamila Olšinová
HC Zlín B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.