Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Machalík
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1984
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
0
Starty
2.liga mužů SM
07.05. [AF131]
Olomouc - Holešov
30 : 25
0 branek
30.04. [AF123]
Olomouc - V. Bystřice
22 : 21
0 branek
16.04. [AF118]
Olomouc - Polanka
28 : 26
0 branek
09.04. [AF112]
Vsetín - Olomouc
27 : 28
0 branek
02.04. [AF105]
Olomouc - Paskov
36 : 26
0 branek
27.03. [AF101]
L.Zubří - Olomouc
22 : 28
0 branek
20.03. [AF092]
Olomouc - Napajedla
39 : 30
0 branek
05.03. [AF090]
Havířov - Olomouc
32 : 37
0 branek
27.02. [AF079]
Přerov "B" - Olomouc
32 : 32
0 branek
13.02. [AF068]
Zubří jun. - Olomouc
33 : 27
0 branek
12.12. [AF065]
Holešov - Olomouc
25 : 20
0 branek
05.12. [AF057]
V. Bystřice - Olomouc
21 : 20
0 branek
28.11. [AF052]
Polanka - Olomouc
32 : 34
0 branek
20.11. [AF046]
Olomouc - Vsetín
29 : 28
0 branek
13.11. [AF039]
Paskov - Olomouc
24 : 29
0 branek
07.11. [AF035]
Olomouc - L.Zubří
34 : 19
0 branek
23.10. [AF026]
Napajedla - Olomouc
31 : 28
0 branek
09.10. [AF013]
Olomouc - Přerov "B"
30 : 19
0 branek
02.10. [AF012]
Trnávka - Olomouc
25 : 33
0 branek
25.09. [AF002]
Olomouc - Zubří jun.
30 : 37
0 branek
Český pohár mužů
28.09. [AN060]
Olomouc - Karviná
24 : 41
0 branek
19.09. [AN049]
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
0 branek
05.09. [AN028]
Telnice - Olomouc
28 : 29
0 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.