Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Zdeněk Suchomel
Post
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1979
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
89
Starty
2.liga mužů JM
01.05. [AE123]
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 29
5 branek
16.04. [AE119]
V. Meziříčí - Hustopeče
24 : 32
5 branek
10.04. [AE110]
Hustopeče - Bohunice
36 : 20
5 branek
02.04. [AE108]
Ivančice - Hustopeče
27 : 22
6 branek
27.03. [AE097]
Hustopeče - H.Brod
36 : 27
6 branek
20.03. [AE096]
Hustopeče - Sokolnice
32 : 22
1 branek
06.03. [AE086]
Telnice - Hustopeče
25 : 40
3 branek
20.02. [AE075]
Juliánov - Hustopeče
20 : 28
2 branek
13.02. [AE070]
Hustopeče - Maloměřice
26 : 28
0 branek
05.12. [AE057]
SK Kuřim - Hustopeče
35 : 30
8 branek
28.11. [AE053]
Hustopeče - V. Meziříčí
34 : 31
6 branek
21.11. [AE044]
Bohunice - Hustopeče
28 : 28
4 branek
17.11. [AE064]
Hustopeče - Prostějov
32 : 21
5 branek
14.11. [AE042]
Hustopeče - Ivančice
26 : 28
3 branek
07.11. [AE031]
H.Brod - Hustopeče
27 : 27
5 branek
23.10. [AE030]
Sokolnice - Hustopeče
29 : 29
7 branek
17.10. [AE020]
Hustopeče - Telnice
30 : 29
1 branek
10.10. [AE017]
Zlín - Hustopeče
28 : 28
6 branek
03.10. [AE009]
Hustopeče - Juliánov
38 : 25
5 branek
26.09. [AE004]
Maloměřice - Hustopeče
27 : 31
4 branek
Český pohár mužů
19.09. [AN049]
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
2 branek
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Otrokovice
38 : 7
video
online
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
video
online
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
16 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
322 : 139
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
256 : 188
15
3
Veselí n.M.
10
6
1
3
245 : 219
13
4
Holečkova
10
4
0
6
221 : 264
8
5
DHK Uherské Hradiště
10
1
0
9
176 : 257
2
6
Otrokovice
10
1
0
9
159 : 312
2
Tabulka střelců
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
60
Gabriela Grygarová
DHK Zora - Holečkova
57
Monika Kříčková
HC Zlín
54
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
13
Monika Kříčková
HC Zlín
10
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Mačugová
DHK Zora - Holečkova
12
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
12
Aneta Juřenová
DHK Zora - Holečkova
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.