Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Samek
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 19:00
AB118
Karviná jun. - N.Veselí
25 : 22
8.5. 10:30
AB127
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
19.3. 17:00
AB093
Litovel - Dvůr Králové
28 : 26
16.3. 18:30
AB068
Bystřice p.H. - Karviná jun.
35 : 35
6.3. 10:00
AB090
Šumperk - Karviná jun.
27 : 27
4.12. 17:00
AB056
Litovel - Náchod
28 : 18
21.11. 10:30
AB043
Kostelec n.H. - Náchod
31 : 29
2.10. 15:00
AB011
Bystřice p.H. - Šumperk
33 : 28
25.9. 17:00
AB001
Litovel - Kostelec n.H.
34 : 26
1.liga starších dorostenců
9.4. 16:00
AG110
Kopřivnice - Zubří
28 : 31
26.9. 15:00
AG002
Karviná - Zubří
39 : 31
2.liga starších dorostenců M
19.3. 15:00
AI093
Litovel - Rožnov p/R
31 : 30
29.1. 14:30
AI063
Polanka - Maloměřice
26 : 16
4.12. 15:00
AI056
Litovel - Hranice
29 : 34
25.9. 15:00
AI001
Litovel - Přerov
25 : 19
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
22.5. 17:00
AJK001
Zubří - Dukla
34 : 31
1.liga mladších dorostenců M
9.4. 14:00
AK110
Kopřivnice - Zubří
22 : 36
26.9. 13:00
AK002
Karviná - Zubří
25 : 19
2.liga mladších dorostenců M
21.11. 12:45
AM043
Kostelec n.H. - HK Ivančice
24 : 27
2.10. 17:00
AM011
Bystřice p.H. - Sokolnice
32 : 14
Český pohár mužů
28.9. 15:00
AN056
Trnávka - Frýdek-Místek
19 : 40
1.liga žen
1.5. 11:00
AR115
Zlín j. - Č.Budějovice
32 : 16
3.4. 12:30
AR102
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
24 : 29
7.11. 15:00
AR048
Otrokovice - Č.Budějovice
36 : 22
31.10. 14:30
AR041
Olomouc j. - Slavia j.
32 : 26
24.10. 16:00
AR031
Zlín j. - HC Plzeň
39 : 21
17.10. 15:00
AR026
Otrokovice - Kobylisy
36 : 34
9.10. 13:00
AR021
Poruba B - H.Brod
30 : 31
1.liga starších dorostenek
1.5. 13:00
AU115
Zlín - Č.Budějovice
38 : 16
31.10. 12:30
AU041
Olomouc - Slavia
31 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.