Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Samek
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 19:00
AB118
Karviná jun. - N.Veselí
25 : 22
8.5. 10:30
AB127
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
19.3. 17:00
AB093
Litovel - Dvůr Králové
28 : 26
16.3. 18:30
AB068
Bystřice p.H. - Karviná jun.
35 : 35
6.3. 10:00
AB090
Šumperk - Karviná jun.
27 : 27
4.12. 17:00
AB056
Litovel - Náchod
28 : 18
21.11. 10:30
AB043
Kostelec n.H. - Náchod
31 : 29
2.10. 15:00
AB011
Bystřice p.H. - Šumperk
33 : 28
25.9. 17:00
AB001
Litovel - Kostelec n.H.
34 : 26
1.liga starších dorostenců
9.4. 16:00
AG110
Kopřivnice - Zubří
28 : 31
26.9. 15:00
AG002
Karviná - Zubří
39 : 31
2.liga starších dorostenců M
19.3. 15:00
AI093
Litovel - Rožnov p/R
31 : 30
29.1. 14:30
AI063
Polanka - Maloměřice
26 : 16
4.12. 15:00
AI056
Litovel - Hranice
29 : 34
25.9. 15:00
AI001
Litovel - Přerov
25 : 19
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
22.5. 17:00
AJK001
Zubří - Dukla
34 : 31
1.liga mladších dorostenců M
9.4. 14:00
AK110
Kopřivnice - Zubří
22 : 36
26.9. 13:00
AK002
Karviná - Zubří
25 : 19
2.liga mladších dorostenců M
21.11. 12:45
AM043
Kostelec n.H. - HK Ivančice
24 : 27
2.10. 17:00
AM011
Bystřice p.H. - Sokolnice
32 : 14
Český pohár mužů
28.9. 15:00
AN056
Trnávka - Frýdek-Místek
19 : 40
1.liga žen
1.5. 11:00
AR115
Zlín j. - Č.Budějovice
32 : 16
3.4. 12:30
AR102
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
24 : 29
7.11. 15:00
AR048
Otrokovice - Č.Budějovice
36 : 22
31.10. 14:30
AR041
Olomouc j. - Slavia j.
32 : 26
24.10. 16:00
AR031
Zlín j. - HC Plzeň
39 : 21
17.10. 15:00
AR026
Otrokovice - Kobylisy
36 : 34
9.10. 13:00
AR021
Poruba B - H.Brod
30 : 31
1.liga starších dorostenek
1.5. 13:00
AU115
Zlín - Č.Budějovice
38 : 16
31.10. 12:30
AU041
Olomouc - Slavia
31 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim-odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Luhačovice
31 : 21
video
online
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
video
online
Sokol HC Přerov - Hranice
22 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
10
10
0
0
277 : 143
20
2
Sokol II.Prostějov
10
6
0
4
218 : 200
12
3
Luhačovice
10
5
0
5
233 : 247
10
4
Hranice
10
4
1
5
200 : 202
7
5
Napajedla
10
3
1
6
200 : 228
7
6
Sokol HC Přerov
10
1
0
9
162 : 270
2
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
81
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
73
Jakub Koryčan
Sokol HC Přerov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
10
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
7
Tomáš Močička
Slavia Fatra Napajedla
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
18
Daniel Czyz
TJ Cement Hranice
16
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.