Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Směja
Mateřský klub
Sokol Brno IV
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
27.3. 18:00
LA071
Tišnov - Bohunice B
28 : 25
20.3. 14:30
LA049
Třešť - Brno IV
28 : 20
28.11. 17:00
LA043
Třešť - Nové Bránice
29 : 29
10.10. 15:00
LA013
Brno IV - HK Ivančice B
24 : 30
26.9. 10:30
LA003
Nové Bránice - Tišnov
24 : 13
Divize mužů
21.5. 19:00
LB045
Brno B - Bystřice n.P.
27 : 24
9.4. 19:00
LB035
Brno B - SHC Maloměřice B
42 : 27
3.4. 11:00
LB039
Hostěrádky - Brno B
22 : 28
26.11. 20:00
LB025
Brno B - Juliánov B
32 : 19
20.11. 18:30
LB023
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
30 : 26
5.11. 20:00
LB017
Brno B - SK Kuřim C
40 : 19
3.10. 11:00
LB006
Bystřice n.P. - SK Kuřim C
28 : 12
Jihomoravská liga st. žáků
31.5. 17:45
LF161
Újezd u Brna - D. Cerekev
32 : 34
24.5. 18:00
LF177
Újezd u Brna - Telnice
24 : 36
3.4. 09:00
LF136
Újezd u Brna - SK Kuřim
8 : 15
31.3. 18:00
LF134
Juliánov - SHC Maloměřice
19 : 30
7.11. 16:00
LF036
HK KP Brno - Juliánov
50 : 13
31.10. 16:00
LF088
HK KP Brno - SHC Maloměřice
44 : 11
31.10. 09:20
LF085
N. Veselí - Juliánov
40 : 4
26.9. 12:00
LF003
Nové Bránice - Bohunice
22 : 30
Jihomoravská liga ml. žáků
31.3. 16:45
LH134
Juliánov - SHC Maloměřice
12 : 3
31.3. 16:45
LH134
Juliánov - SHC Maloměřice
18 : 11
22.11. 17:00
LH004
SHC Maloměřice - Ivančice
2 : 10
22.11. 17:00
LH004
SHC Maloměřice - Ivančice
5 : 23
7.11. 14:30
LH036
HK KP Brno - Juliánov
4 : 6
7.11. 14:30
LH036
HK KP Brno - Juliánov
14 : 17
31.10. 14:30
LH088
HK KP Brno - SHC Maloměřice
14 : 3
31.10. 14:30
LH088
HK KP Brno - SHC Maloměřice
30 : 4
31.10. 10:30
LH071
N. Veselí B - Juliánov
7 : 7
31.10. 10:30
LH071
N. Veselí B - Juliánov
11 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Sokol II.Prostějov
36 : 17
video
online
Litovel - Olomouc
22 : 30
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
8
1
1
263 : 204
17
2
Zlín
10
7
1
2
292 : 215
15
3
Sokol II.Prostějov
10
6
1
3
249 : 264
13
4
Luhačovice
10
4
1
5
278 : 277
9
5
V. Bystřice
10
3
0
7
245 : 293
6
6
Litovel
10
0
0
10
216 : 290
0
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
96
Stanislav Kašpárek
TJ STM Olomouc
93
Michal Surma
SK Velká Bystřice
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Surma
SK Velká Bystřice
21
Pavel Václavík
HC Zlín
11
David Číhal
Tatran Litovel
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Surma
SK Velká Bystřice
22
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
22
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.