Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Kubát
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.9.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga st. žáků
12.6. 09:00
LF101
Újezd u Brna - HK KP Brno
23 : 27
5.6. 14:30
LF097
Sokolnice - Újezd u Brna
26 : 43
5.6. 10:30
LF095
Ivančice - SHC Maloměřice
32 : 28
31.5. 17:45
LF161
Újezd u Brna - D. Cerekev
32 : 34
29.5. 11:00
LF119
Nové Bránice - SK Kuřim
34 : 17
25.5. 17:00
LF173
Sokolnice - SHC Maloměřice
19 : 39
24.5. 18:00
LF177
Újezd u Brna - Telnice
24 : 36
21.5. 16:30
LF176
Juliánov - N. Veselí
9 : 36
1.5. 14:30
LF159
Telnice - Nové Bránice
29 : 24
17.4. 14:30
LF152
Sokolnice - V. Meziříčí
14 : 22
31.3. 18:00
LF134
Juliánov - SHC Maloměřice
19 : 30
31.10. 16:00
LF088
HK KP Brno - SHC Maloměřice
44 : 11
31.10. 09:20
LF085
N. Veselí - Juliánov
40 : 4
1.10. 17:00
LF006
Újezd u Brna - Sokolnice
39 : 20
25.9. 13:15
LF007
Telnice - N. Veselí
27 : 35
19.9. 14:30
LF073
Telnice - SHC Maloměřice
38 : 10
Jihomoravská liga st. žákyň
12.6. 14:00
LG071
Bohunice A - Bohunice B
17 : 7
12.6. 13:15
LG070
Měnín - Bohunice A
10 : 12
12.6. 12:30
LG069
Bohunice B - Třebíč
9 : 9
12.6. 11:45
LG068
Bohunice A - Třebíč
13 : 9
12.6. 11:00
LG067
Měnín - Bohunice B
16 : 12
28.5. 11:30
LG065
Bohunice B - Měnín
15 : 4
28.5. 10:45
LG064
Bohunice A - Bohunice B
8 : 14
28.5. 09:15
LG062
Bohunice B - Třebíč
9 : 13
Jihomoravská liga ml. žáků
5.6. 09:00
LH095
Ivančice - SHC Maloměřice
20 : 10
5.6. 09:00
LH095
Ivančice - SHC Maloměřice
11 : 4
29.5. 09:30
LH119
Nové Bránice - SK Kuřim
10 : 11
29.5. 09:30
LH119
Nové Bránice - SK Kuřim
4 : 6
21.5. 18:00
LH162
Juliánov - N. Veselí B
5 : 12
21.5. 18:00
LH162
Juliánov - N. Veselí B
3 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Holečkova
33 : 17
video
online
Kunovice - Měnín
36 : 5
video
online
Hodonín - Zlín "A"
15 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
10
9
0
1
335 : 126
18
2
Veselí n.M.
10
9
0
1
318 : 143
18
3
Holečkova
10
5
0
5
256 : 187
10
4
Hodonín
10
3
0
7
188 : 236
6
5
Kunovice
10
4
0
6
168 : 216
6
6
Měnín
10
0
0
10
26 : 383
0
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
73
Gabriela Šmejkalová
SHK Kunovice
59
Alžběta Křenová
SHK Kunovice
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Gabriela Šmejkalová
SHK Kunovice
18
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
12
Radka Zemanová
DHK Zora - Holečkova
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Gabriela Grygarová
DHK Zora - Holečkova
12
Vendula Zacheusová
Sokol Měnín
10
Veronika Šupíková
HK Hodonín
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.