Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Hana Šmídová
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Divize starší žáci
29.5. 14:00
OK025
Sokol HC Přerov - Napajedla
32 : 24
10.4. 10:30
OK007
Šumperk - Napajedla
14 : 20
27.3. 14:30
OK001
Hranice - Napajedla
23 : 23
Středomoravská liga starších žaček
28.5. 10:00
OL027
Veselí n.M. - Zora Olomouc
21 : 24
Divize starších žaček
5.6. 12:30
OM023
Žeravice - Kunovice
16 : 18
14.5. 10:00
OM020
Kunovice - Hodonín
22 : 20
3.4. 10:15
OM004
DHK Litovel - Zlín "B"
8 : 37
Divize mladších žáků
4.6. 09:30
OP029
Šumperk - Horka nad Moravou
25 : 7
22.5. 15:00
OP024
UP HSC Olomouc - Horka nad Moravou
22 : 1
7.5. 12:00
OR018
Bystřice pod Hostýnem - Zlín "B"
5 : 18
30.4. 13:30
OR015
U.Hradiště - Hranice
11 : 10
14.4. 17:00
OR011
Hranice - Bystřice pod Hostýnem
20 : 19
27.3. 12:30
OR001
Hranice - Napajedla
20 : 18
Středomoravská liga mladších žaček
28.5. 09:00
OS027
Veselí n.M. - Zora Olomouc
13 : 23
Divize mladších žaček
14.5. 11:15
OT020
Kunovice - Holečkova
11 : 15
2.4. 09:00
OT004
Litovel - Otrokovice
0 : 21
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
4.9. 10:00
OC002
Luhačovice - Sokol HC Přerov
22 : 14
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
23.10. 00:00
OD023
Zlín "B" - DHK Litovel
25 : 8
3.10. 10:00
OD013
DHK Litovel - DHK Uherské Hradiště
6 : 40
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
16.10. 00:00
OE019
Zlín "A" - Kunovice
36 : 5
9.10. 10:15
OE017
Holečkova - Hodonín
30 : 18
25.9. 10:00
OE011
Veselí n.M. - Zlín "A"
16 : 19
11.9. 10:00
OE006
Veselí n.M. - Hodonín
34 : 12
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
17.10. 15:00
OF028
UP HSC Olomouc - Olomouc
7 : 22
9.10. 12:30
OF022
Olomouc - V. Bystřice
9 : 33
12.9. 15:00
OF007
UP HSC Olomouc - Litovel
9 : 21
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
23.10. 00:00
OH023
Zlín "B" - Litovel
25 : 5
3.10. 09:00
OH013
Litovel - Uherské Hradiště
3 : 18
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
16.10. 00:00
OI019
Zlín "A" - Kunovice
26 : 7
9.10. 09:00
OI017
Holečkova - Hodonín
10 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.