Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Zdeněk Soukup
Mateřský klub
Tatran Litovel
Rok narození
1953
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Dorostenci
17.4. 08:30
NB026
Uničov - Krmelín
23 : 18
17.4. 08:30
NB029
Polanka - Trnávka
22 : 16
17.4. 08:30
NB028
Polanka - Krmelín
23 : 18
17.4. 08:30
NB027
Uničov - Trnávka
24 : 13
9.10. 09:00
NB016
Polanka - Krmelín
16 : 13
9.10. 09:00
NB013
Uničov - Polanka
13 : 17
9.10. 09:00
NB015
Uničov - Trnávka
17 : 14
9.10. 09:00
NB017
Polanka - Trnávka
22 : 14
Středomoravská liga muži
12.6. 10:30
OA103
Senice - U.Hradiště
24 : 13
28.5. 10:00
OA105
Dřevohostice - Droždín
12 : 15
1.5. 10:30
OA092
Dřevohostice - U.Hradiště
22 : 12
30.4. 10:00
OA127
Senice - Droždín
27 : 36
16.4. 17:00
OA085
SK Velká Bystřice B - Senice
31 : 27
10.4. 10:30
OA079
Senice - Dřevohostice
25 : 25
3.4. 10:30
OA078
Dřevohostice - Bystřice "B"
24 : 21
26.3. 16:00
OA072
Žeravice - Droždín
19 : 25
7.11. 16:00
OA059
U.Hradiště - Žeravice
21 : 21
30.10. 15:00
OA050
Droždín - U.Hradiště
26 : 16
24.10. 10:30
OA043
Senice - Zlín B
27 : 26
23.10. 17:00
OA048
U.Hradiště - Uničov
17 : 30
2.10. 17:00
OA026
U.Hradiště - Dřevohostice
15 : 27
28.9. 10:30
OA064
Kostelec B - Tatran Litovel B
33 : 28
26.9. 10:30
OA024
Dřevohostice - Tatran Litovel B
20 : 13
26.9. 10:30
OA019
Senice - SK Velká Bystřice B
22 : 16
25.9. 00:00
OA021
Zlín B - Droždín
30 : 34
18.9. 16:00
OA018
Žeravice - SK Velká Bystřice B
20 : 27
Středomoravská liga starších žáků
16.4. 15:30
OJ012
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
27 : 30
Divize starší žáci
15.5. 09:00
OK020
Senice - Sokol HC Přerov
17 : 18
10.4. 09:00
OK008
Senice - Hranice
18 : 16
Divize starších žaček
5.6. 10:00
OM028
DHK Litovel - Kunovice
12 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.