Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Roman Smékal
Mateřský klub
Sportovní klub Droždín
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
30.4. 17:30
AB122
Náchod - Litovel
22 : 20
17.4. 17:00
AB116
Jičín "B" - Košutka
33 : 23
3.4. 10:30
AB103
Kostelec n.H. - Jičín "B"
30 : 17
2.4. 17:00
AB106
Litovel - Ostrava
26 : 26
6.3. 16:30
AB085
N.Veselí - Kostelec n.H.
27 : 30
20.2. 17:00
AB076
Jičín "B" - Náchod
33 : 23
12.12. 16:30
AB063
N.Veselí - Jičín "B"
28 : 23
24.10. 17:00
AB026
Jičín "B" - Karviná jun.
26 : 23
17.10. 13:00
AB024
Karviná jun. - Šumperk
38 : 28
10.10. 13:00
AB018
N.Veselí - Ostrava
33 : 26
2.10. 17:30
AB010
Náchod - Jičín "B"
31 : 22
25.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - N.Veselí
29 : 23
2.liga mužů JM
27.3. 17:00
AE101
Juliánov - SK Kuřim
30 : 34
1.liga starších dorostenců
30.4. 15:00
AG122
Náchod - Dukla
26 : 30
17.4. 13:00
AG116
Jičín - Talent Plzeň
32 : 28
6.3. 14:30
AG085
N.Veselí - Bohunice
30 : 20
20.2. 13:00
AG076
Jičín - Náchod
32 : 18
12.12. 14:30
AG063
N.Veselí - Jičín
24 : 31
2.liga starších dorostenců M
2.4. 15:00
AI106
Litovel - Vsetín
40 : 23
1.liga mladších dorostenců Č
17.4. 15:00
AJ116
Jičín - Talent Plzeň
29 : 25
20.2. 15:00
AJ076
Jičín - Náchod
29 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
25.9. 15:00
AL005
D.Králové - Chrudim
29 : 24
2.liga mladších dorostenců M
3.4. 12:45
AM103
Kostelec n.H. - Napajedla
38 : 13
Český pohár mužů
28.9. 16:00
AN065
Litovel - Karviná jun.
27 : 22
28.9. 10:30
AN058
Napajedla - Hranice
24 : 30
4.9. 16:00
AN023
V. Bystřice - L.Zubří
39 : 23
1.liga žen
14.5. 10:00
AR127
Zlín j. - H.Brod
25 : 25
7.5. 13:00
AR126
H.Brod - Č.Budějovice
30 : 24
9.4. 14:00
AR103
Zlín j. - Otrokovice
23 : 26
20.3. 13:15
AR095
Poruba B - Astra
32 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.