Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenek M
14.5. 13:15
AX131
Veselí n.M. - Poruba
32 : 30
26.3. 09:30
AX073
Vlčnov - Zlín
19 : 38
7.11. 11:30
AX046
Veselí n.M. - Vlčnov
29 : 19
6.11. 13:00
AX045
Kunovice - Olomouc
15 : 31
30.10. 14:00
AX040
Vlčnov - Kunovice
27 : 15
18.9. 15:00
AX012
Kunovice - Veselí n.M.
18 : 23
Jihomoravská liga mužů
9.4. 18:45
LA081
HK Ivančice B - Bohunice B
23 : 28
Jihomoravská liga ml. žákyň
9.4. 13:30
LJ043
Ivančice - Měnín
24 : 7
Středomoravská liga muži
29.5. 10:30
OA118
Dřevohostice - SK Velká Bystřice B
20 : 27
21.5. 12:30
OA109
Zlín B - Senice
40 : 31
1.5. 10:30
OA091
Senice - Tatran Litovel B
12 : 21
16.4. 15:00
OA089
U.Hradiště - Bystřice "B"
23 : 22
2.4. 16:00
OA073
Žeravice - Senice
25 : 25
23.10. 17:00
OA048
U.Hradiště - Uničov
17 : 30
28.9. 15:00
OA061
Droždín - Senice
33 : 30
25.9. 15:00
OA023
Bystřice "B" - U.Hradiště
27 : 23
4.9. 15:00
OA006
Droždín - Žeravice
32 : 15
Středomoravská liga starších žáků
4.6. 12:30
OJ030
Litovel - Olomouc
22 : 30
21.5. 10:45
OJ022
Zlín - V. Bystřice
40 : 20
10.4. 10:30
OJ009
Luhačovice - Olomouc
24 : 31
Divize starší žáci
1.5. 09:00
OK013
Senice - Napajedla
14 : 13
Středomoravská liga starších žaček
14.5. 10:00
OL020
Veselí n.M. - Holečkova
32 : 19
Divize starších žaček
2.4. 13:30
OM006
Žeravice - Měnín
29 : 5
Středomoravská liga mladších žáků
4.6. 11:30
ON030
Litovel - Olomouc
15 : 21
21.5. 09:30
ON022
Zlín - V. Bystřice
15 : 23
10.4. 09:30
ON009
Luhačovice - Olomouc
23 : 28
Divize mladších žáků
8.5. 15:00
OP017
UP HSC Olomouc - Šumperk
18 : 14
2.4. 14:45
OP006
Žeravice - Šumperk
19 : 15
Středomoravská liga mladších žaček
14.5. 09:00
OS020
Veselí n.M. - Hodonín
5 : 15
2.4. 12:30
OS006
Žeravice - Zora Olomouc
10 : 16
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.