Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
9.4. 17:00
AE109
Ivančice - H.Brod
37 : 24
2.liga starších dorostenců M
30.4. 10:00
AI122
Hranice - Litovel
34 : 26
10.4. 14:30
AI110
Luhačovice - V. Bystřice
20 : 38
20.3. 10:30
AI095
Hranice - Vsetín
45 : 18
13.2. 14:30
AI070
V. Bystřice - Maloměřice
41 : 13
28.11. 14:00
AI054
Hranice - Luhačovice
50 : 9
17.10. 11:00
AI021
Zlín - Hranice
33 : 28
1.liga mladších dorostenců M
14.4. 19:00
AK117
Prostějov - Ostrava
22 : 28
20.3. 12:30
AK095
Hranice - Ostrava
32 : 26
28.11. 12:30
AK054
Hranice - Zubří
25 : 43
17.10. 09:00
AK021
Zlín - Hranice
27 : 25
2.liga mladších dorostenců M
9.4. 15:00
AM109
HK Ivančice - Kostelec n.H.
29 : 25
Žákovská liga starších žáků
6.3. 16:24
AO139
Talent A - N. Veselí
29 : 18
6.3. 15:48
AO138
Zubří A - Jablonec
14 : 16
6.3. 15:12
AO137
N. Veselí - Zruč n.S.
23 : 18
6.3. 14:36
AO136
HK KP Brno - Talent A
17 : 18
6.3. 14:00
AO135
Zruč n.S. - Jablonec
12 : 16
6.3. 12:48
AO133
Jablonec - HK KP Brno
18 : 14
6.3. 11:36
AO131
Zruč n.S. - HK KP Brno
16 : 16
6.3. 10:24
AO129
Zruč n.S. - Talent A
11 : 18
6.3. 09:12
AO127
Talent A - Jablonec
17 : 13
6.3. 08:00
AO125
HK KP Brno - N. Veselí
18 : 17
2.liga žen M
14.5. 11:30
AT131
Veselí B - Olomouc
19 : 24
8.5. 17:00
AT122
Olomouc - Kunovice
23 : 23
20.2. 17:00
AT069
Olomouc - Bohunice
31 : 33
7.11. 13:15
AT046
Veselí B - HSK Vlčnov
31 : 22
6.11. 15:00
AT045
Kunovice - Měnín
40 : 11
30.10. 16:00
AT040
HSK Vlčnov - Kunovice
21 : 30
10.10. 17:00
AT021
Olomouc - Karviná
18 : 23
18.9. 13:00
AT012
Kunovice - Veselí B
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.