Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
9.4. 17:00
AE109
Ivančice - H.Brod
37 : 24
2.liga starších dorostenců M
30.4. 10:00
AI122
Hranice - Litovel
34 : 26
10.4. 14:30
AI110
Luhačovice - V. Bystřice
20 : 38
20.3. 10:30
AI095
Hranice - Vsetín
45 : 18
13.2. 14:30
AI070
V. Bystřice - Maloměřice
41 : 13
28.11. 14:00
AI054
Hranice - Luhačovice
50 : 9
17.10. 11:00
AI021
Zlín - Hranice
33 : 28
1.liga mladších dorostenců M
14.4. 19:00
AK117
Prostějov - Ostrava
22 : 28
20.3. 12:30
AK095
Hranice - Ostrava
32 : 26
28.11. 12:30
AK054
Hranice - Zubří
25 : 43
17.10. 09:00
AK021
Zlín - Hranice
27 : 25
2.liga mladších dorostenců M
9.4. 15:00
AM109
HK Ivančice - Kostelec n.H.
29 : 25
Žákovská liga starších žáků
6.3. 16:24
AO139
Talent A - N. Veselí
29 : 18
6.3. 15:48
AO138
Zubří A - Jablonec
14 : 16
6.3. 15:12
AO137
N. Veselí - Zruč n.S.
23 : 18
6.3. 14:36
AO136
HK KP Brno - Talent A
17 : 18
6.3. 14:00
AO135
Zruč n.S. - Jablonec
12 : 16
6.3. 12:48
AO133
Jablonec - HK KP Brno
18 : 14
6.3. 11:36
AO131
Zruč n.S. - HK KP Brno
16 : 16
6.3. 10:24
AO129
Zruč n.S. - Talent A
11 : 18
6.3. 09:12
AO127
Talent A - Jablonec
17 : 13
6.3. 08:00
AO125
HK KP Brno - N. Veselí
18 : 17
2.liga žen M
14.5. 11:30
AT131
Veselí B - Olomouc
19 : 24
8.5. 17:00
AT122
Olomouc - Kunovice
23 : 23
20.2. 17:00
AT069
Olomouc - Bohunice
31 : 33
7.11. 13:15
AT046
Veselí B - HSK Vlčnov
31 : 22
6.11. 15:00
AT045
Kunovice - Měnín
40 : 11
30.10. 16:00
AT040
HSK Vlčnov - Kunovice
21 : 30
10.10. 17:00
AT021
Olomouc - Karviná
18 : 23
18.9. 13:00
AT012
Kunovice - Veselí B
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - V. Bystřice
30 : 19
video
online
Senice - Litovel
14 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
8
7
1
0
233 : 123
15
2
Litovel
8
6
1
1
184 : 126
13
3
V. Bystřice
8
3
0
5
156 : 177
6
4
Senice
8
3
0
5
129 : 152
4
5
Šumperk
8
0
0
8
101 : 225
0
Tabulka střelců
Stanislav Kašpárek
TJ STM Olomouc
89
Petr Němec
TJ STM Olomouc
59
Jakub Paseka
TJ Šumperk
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Navrátil
Senice n.H.
8
Jakub Paseka
TJ Šumperk
5
František Nábělek
SK Velká Bystřice
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Paseka
TJ Šumperk
24
Michal Surma
SK Velká Bystřice
14
Stanislav Kašpárek
TJ STM Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.