Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina A
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Aneta Sadílková
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga starších žáků
26.3. 10:30
OJ003
Sokol II.Prostějov - Luhačovice
30 : 30
Divize starších žaček
22.5. 10:00
OM022
DHK Litovel - Měnín
21 : 17
Středomoravská liga mladších žáků
26.3. 09:30
ON003
Prostějov - Luhačovice
21 : 18
Středomoravská liga mladších žaček
4.6. 09:00
OS029
Zora Olomouc - Zlín
12 : 15
Divize mladších žaček
22.5. 09:00
OT022
Litovel - Velká n.V.
9 : 35
28.4. 17:15
OT017
Holečkova - Velká n.V.
19 : 12
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
25.9. 10:15
OD012
Zora Olomouc - DHK Litovel
58 : 8
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
16.10. 14:00
OF027
V. Bystřice - Šumperk
25 : 9
28.9. 09:00
OF014
UP HSC Olomouc - Žeravice
13 : 21
25.9. 12:30
OF015
Olomouc - Házená Uničov
24 : 15
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
25.9. 09:00
OH012
Zora Olomouc - Litovel
27 : 4
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Horka nad Moravou
25 : 7
video
online
Žeravice - UP HSC Olomouc
16 : 8
video
online
Házená Uničov - Senice na Hané
24 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
9
0
1
178 : 88
18
2
Házená Uničov
10
9
0
1
165 : 78
18
3
UP HSC Olomouc
10
5
0
5
145 : 124
10
4
Šumperk
10
4
0
6
146 : 117
8
5
Senice na Hané
10
3
0
7
102 : 163
6
6
Horka nad Moravou
10
0
0
10
64 : 230
0
Tabulka střelců
Jakub Padalík
SK Žeravice
53
Tomáš Kršek
Házená Uničov
53
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
10
Tomáš Kršek
Házená Uničov
9
Patrik Sedláček
TJ Šumperk
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Tot
Senice na Hané
4
Martin Šmíd
TJ Šumperk
4
Adam Šincl
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.