Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Aneta Sadílková
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga starších žáků
26.3. 10:30
OJ003
Sokol II.Prostějov - Luhačovice
30 : 30
Divize starších žaček
22.5. 10:00
OM022
DHK Litovel - Měnín
21 : 17
Středomoravská liga mladších žáků
26.3. 09:30
ON003
Prostějov - Luhačovice
21 : 18
Středomoravská liga mladších žaček
4.6. 09:00
OS029
Zora Olomouc - Zlín
12 : 15
Divize mladších žaček
22.5. 09:00
OT022
Litovel - Velká n.V.
9 : 35
28.4. 17:15
OT017
Holečkova - Velká n.V.
19 : 12
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
25.9. 10:15
OD012
Zora Olomouc - DHK Litovel
58 : 8
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
16.10. 14:00
OF027
V. Bystřice - Šumperk
25 : 9
28.9. 09:00
OF014
UP HSC Olomouc - Žeravice
13 : 21
25.9. 12:30
OF015
Olomouc - Házená Uničov
24 : 15
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
25.9. 09:00
OH012
Zora Olomouc - Litovel
27 : 4
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Sokol II.Prostějov
36 : 17
video
online
Litovel - Olomouc
22 : 30
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
8
1
1
263 : 204
17
2
Zlín
10
7
1
2
292 : 215
15
3
Sokol II.Prostějov
10
6
1
3
249 : 264
13
4
Luhačovice
10
4
1
5
278 : 277
9
5
V. Bystřice
10
3
0
7
245 : 293
6
6
Litovel
10
0
0
10
216 : 290
0
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
96
Stanislav Kašpárek
TJ STM Olomouc
93
Michal Surma
SK Velká Bystřice
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Surma
SK Velká Bystřice
21
Pavel Václavík
HC Zlín
11
David Číhal
Tatran Litovel
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Surma
SK Velká Bystřice
22
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
22
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.