Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Kristýna Kummerová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
30.4. 10:00
AI122
Hranice - Litovel
34 : 26
12.12. 14:30
AI064
V. Bystřice - Prostějov
34 : 24
21.11. 11:30
AI044
V. Bystřice - Luhačovice
35 : 19
2.liga mladších dorostenců M
12.12. 12:30
AM064
V. Bystřice - Sokolnice
41 : 15
2.liga žen M
16.10. 11:15
AT029
HSK Vlčnov - Olomouc
23 : 26
1.liga mladších dorostenek M
7.5. 14:00
AX125
Vlčnov - Otrokovice
25 : 29
12.3. 16:30
AX089
Otrokovice - Kunovice
39 : 12
16.10. 09:30
AX029
Vlčnov - Poruba
34 : 30
Středomoravská liga starších žáků
29.5. 13:00
OJ025
Olomouc - Zlín
25 : 22
22.5. 12:15
OJ024
Olomouc - Luhačovice
31 : 30
Divize starší žáci
16.4. 10:30
OK012
Šumperk - Senice
33 : 20
Středomoravská liga starších žaček
28.5. 10:00
OL026
Otrokovice - Zlín "A"
12 : 36
7.5. 10:15
OL017
Holečkova - Zora Olomouc
16 : 31
18.4. 17:15
OL005
Holečkova - Veselí n.M.
24 : 35
Středomoravská liga mladších žáků
29.5. 10:30
ON025
Olomouc - Zlín
23 : 19
22.5. 11:00
ON024
Olomouc - Luhačovice
21 : 15
Divize mladších žaček
28.5. 09:00
OT026
Otrokovice - Zlín "B"
8 : 10
2.4. 09:00
OT005
Holečkova - Kunovice
18 : 17
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
9.10. 13:30
OD018
Žeravice - DHK Litovel
25 : 5
18.9. 10:15
OD007
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
35 : 12
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
9.10. 12:30
OH018
Žeravice - Litovel
14 : 10
18.9. 09:00
OH007
Zora Olomouc - Uherské Hradiště
16 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.