Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina B
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Bubeníček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
30.4. 17:30
AB122
Náchod - Litovel
22 : 20
17.4. 17:00
AB116
Jičín "B" - Košutka
33 : 23
3.4. 10:30
AB103
Kostelec n.H. - Jičín "B"
30 : 17
2.4. 17:00
AB106
Litovel - Ostrava
26 : 26
26.3. 18:00
AB098
N.Veselí - Náchod
28 : 27
6.3. 16:30
AB085
N.Veselí - Kostelec n.H.
27 : 30
12.12. 16:30
AB063
N.Veselí - Jičín "B"
28 : 23
24.10. 17:00
AB026
Jičín "B" - Karviná jun.
26 : 23
17.10. 13:00
AB024
Karviná jun. - Šumperk
38 : 28
10.10. 13:00
AB018
N.Veselí - Ostrava
33 : 26
2.10. 17:30
AB010
Náchod - Jičín "B"
31 : 22
25.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - N.Veselí
29 : 23
2.liga mužů JM
27.3. 17:00
AE101
Juliánov - SK Kuřim
30 : 34
27.2. 11:00
AE081
Bohunice - Maloměřice
28 : 28
20.2. 11:00
AE076
Maloměřice - Ivančice
29 : 26
4.12. 15:00
AE056
V. Meziříčí - Ivančice
31 : 25
1.liga starších dorostenců
30.4. 15:00
AG122
Náchod - Dukla
26 : 30
17.4. 13:00
AG116
Jičín - Talent Plzeň
32 : 28
26.3. 16:00
AG098
N.Veselí - Náchod
21 : 23
6.3. 14:30
AG085
N.Veselí - Bohunice
30 : 20
12.12. 14:30
AG063
N.Veselí - Jičín
24 : 31
2.liga starších dorostenců M
2.4. 15:00
AI106
Litovel - Vsetín
40 : 23
1.liga mladších dorostenců Č
17.4. 15:00
AJ116
Jičín - Talent Plzeň
29 : 25
1.liga mladších dorostenců M
26.3. 14:00
AK098
N.Veselí - Hranice
28 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
25.9. 15:00
AL005
D.Králové - Chrudim
29 : 24
2.liga mladších dorostenců M
3.4. 12:45
AM103
Kostelec n.H. - Napajedla
38 : 13
4.12. 13:00
AM056
Velké Meziříčí - HK Ivančice
17 : 24
Český pohár mužů
28.9. 16:00
AN065
Litovel - Karviná jun.
27 : 22
28.9. 10:30
AN058
Napajedla - Hranice
24 : 30
1.liga žen
14.5. 10:00
AR127
Zlín j. - H.Brod
25 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
13 : 13
video
online
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
video
online
Hranice - U.Hradiště
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
10
8
0
2
177 : 133
16
2
Hranice
10
6
0
4
143 : 139
12
3
U.Hradiště
10
5
2
3
132 : 143
12
4
Napajedla
10
4
1
5
151 : 137
7
5
Bystřice pod Hostýnem
10
2
2
6
126 : 157
6
6
Velká Bystřice B
10
2
1
7
126 : 146
5
Tabulka střelců
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
57
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
53
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
12
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
10
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
8
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
8
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.