Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Markéta Bachánková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Divize mladších žaček
14.5. 09:30
OT021
Velká n.V. - Zlín "B"
17 : 13
16.4. 09:00
OT011
Zlín "B" - Otrokovice
15 : 7
9.4. 09:00
OT009
Otrokovice - Holečkova
7 : 14
3.4. 11:00
OT006
Zlín "B" - Velká n.V.
15 : 16
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
6.11. 00:00
OC030
Zlín - Luhačovice
31 : 21
31.10. 10:00
OC027
Napajedla - Sokol HC Přerov
28 : 18
24.10. 10:00
OC024
Luhačovice - Hranice
19 : 20
17.10. 10:00
OC020
Napajedla - Luhačovice
21 : 23
9.10. 10:00
OC017
Sokol HC Přerov - Luhačovice
24 : 32
26.9. 13:30
OC012
Sokol HC Přerov - Napajedla
12 : 27
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
6.11. 00:00
OD030
Zlín "B" - Otrokovice
20 : 24
23.10. 11:00
OD024
Otrokovice - Žeravice
29 : 15
12.9. 11:00
OD005
Otrokovice - DHK Litovel
38 : 9
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
30.10. 13:00
OE025
Kunovice - Holečkova
24 : 18
16.10. 10:45
OE021
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 23
18.9. 10:45
OE007
Hodonín - Kunovice
14 : 15
18.9. 10:00
OE009
Zlín "A" - Holečkova
27 : 23
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
6.11. 00:00
OH030
Zlín "B" - Otrokovice
18 : 12
23.10. 09:30
OH024
Otrokovice - Žeravice
12 : 16
11.9. 00:00
OH005
Otrokovice - Litovel
18 : 10
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
30.10. 14:15
OI025
Kunovice - Holečkova
19 : 16
16.10. 09:30
OI021
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 6
18.9. 09:30
OI007
Hodonín - Kunovice
13 : 7
18.9. 00:00
OI009
Zlín "A" - Holečkova
21 : 2
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.