Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Markéta Bachánková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga ml. žákyň
2.4. 12:30
LJ060
Hodonín - Bohunice
17 : 12
16.10. 12:30
LJ011
Hodonín - Třebíč
15 : 10
18.9. 12:30
LJ030
Hodonín - Bohunice
23 : 15
Středomoravská liga muži
11.6. 15:00
OA129
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
4.6. 14:15
OA122
Zlín B - Bystřice "B"
31 : 23
Středomoravská liga starších žáků
15.5. 10:00
OJ019
Luhačovice - Zlín
24 : 29
8.5. 10:00
OJ018
Luhačovice - Sokol II.Prostějov
23 : 27
16.4. 11:30
OJ010
Zlín - Olomouc
18 : 18
3.4. 09:30
OJ004
Zlín - Luhačovice
28 : 23
Středomoravská liga starších žaček
5.6. 10:15
OL028
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
16 : 22
4.6. 10:00
OL030
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
25.5. 16:00
OL023
Zlín "A" - Veselí n.M.
22 : 22
1.5. 11:00
OL014
Otrokovice - Zora Olomouc
10 : 40
9.4. 10:00
OL009
Otrokovice - Holečkova
20 : 24
3.4. 12:15
OL006
Zlín "A" - Zora Olomouc
16 : 24
20.3. 08:15
OL001
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
28 : 15
Divize starších žaček
29.5. 10:00
OM027
Kunovice - Měnín
28 : 3
2.4. 10:45
OM005
Hodonín - Kunovice
25 : 13
Středomoravská liga mladších žáků
4.6. 11:30
ON028
Zlín - Prostějov
19 : 11
15.5. 09:00
ON019
Luhačovice - Zlín
16 : 14
8.5. 09:00
ON018
Luhačovice - Prostějov
22 : 12
16.4. 10:15
ON010
Zlín - Olomouc
14 : 17
3.4. 08:30
ON004
Zlín - Luhačovice
11 : 18
Divize mladších žáků
18.5. 17:30
OR020
Zlín "B" - U.Hradiště
17 : 11
Středomoravská liga mladších žaček
5.6. 09:00
OS028
Uherské Hradiště - Veselí n.M.
12 : 9
18.5. 16:00
OS019
Zlín - Uherské Hradiště
16 : 11
13.4. 16:30
OS010
Uherské Hradiště - Hodonín
12 : 15
2.4. 09:30
OS005
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 10
Divize mladších žaček
4.6. 09:00
OT030
Zlín "B" - Holečkova
14 : 5
29.5. 11:15
OT027
Kunovice - Velká n.V.
17 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - Otrokovice
20 : 24
video
online
Zora Olomouc - Žeravice
36 : 17
video
online
DHK Uherské Hradiště - DHK Litovel
41 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
377 : 114
20
2
Otrokovice
10
7
0
3
233 : 206
14
3
DHK Uherské Hradiště
10
7
0
3
260 : 187
12
4
Zlín "B"
10
4
0
6
215 : 211
8
5
Žeravice
10
2
0
8
170 : 251
4
6
DHK Litovel
10
0
0
10
72 : 358
0
Tabulka střelců
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
81
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
72
Lucie Sklenářová
DHK Zora Olomouc
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
18
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
14
Barbora Opletalová
DHK Zora Olomouc
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Hamplová
DHK Litovel
14
Zuzana Urbancová
HC Zlín B
10
Michaela Pavlíčková
DHK Litovel
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.