Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Gabriela Zmeškalová
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga ml. žákyň
2.4. 12:30
LJ060
Hodonín - Bohunice
17 : 12
16.10. 12:30
LJ011
Hodonín - Třebíč
15 : 10
18.9. 12:30
LJ030
Hodonín - Bohunice
23 : 15
Středomoravská liga starších žáků
8.5. 10:00
OJ018
Luhačovice - Sokol II.Prostějov
23 : 27
3.4. 09:30
OJ004
Zlín - Luhačovice
28 : 23
Divize starší žáci
22.5. 10:30
OK022
Napajedla - Šumperk
29 : 24
Středomoravská liga starších žaček
5.6. 10:15
OL028
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
16 : 22
25.5. 16:00
OL023
Zlín "A" - Veselí n.M.
22 : 22
20.4. 16:00
OL011
Zlín "A" - Otrokovice
29 : 17
17.4. 10:15
OL010
DHK Uherské Hradiště - Holečkova
26 : 33
9.4. 10:00
OL009
Otrokovice - Holečkova
20 : 24
3.4. 12:15
OL006
Zlín "A" - Zora Olomouc
16 : 24
20.3. 08:15
OL001
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
28 : 15
Divize starších žaček
29.5. 10:00
OM027
Kunovice - Měnín
28 : 3
17.5. 17:40
OM024
Hodonín - Zlín "B"
19 : 28
1.5. 16:15
OM014
Zlín "B" - Měnín
27 : 1
2.4. 10:45
OM005
Hodonín - Kunovice
25 : 13
Středomoravská liga mladších žáků
8.5. 09:00
ON018
Luhačovice - Prostějov
22 : 12
3.4. 08:30
ON004
Zlín - Luhačovice
11 : 18
Divize mladších žáků
22.5. 09:30
OR022
Napajedla - Velká Bystřice B
21 : 12
18.5. 17:30
OR020
Zlín "B" - U.Hradiště
17 : 11
1.5. 14:00
OR013
Zlín "B" - Napajedla
20 : 16
Středomoravská liga mladších žaček
5.6. 09:00
OS028
Uherské Hradiště - Veselí n.M.
12 : 9
18.5. 16:00
OS019
Zlín - Uherské Hradiště
16 : 11
17.5. 16:30
OS024
Hodonín - Zlín
7 : 5
1.5. 15:00
OS014
Zlín - Zora Olomouc
7 : 11
13.4. 16:30
OS010
Uherské Hradiště - Hodonín
12 : 15
2.4. 09:30
OS005
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 10
Divize mladších žaček
29.5. 11:15
OT027
Kunovice - Velká n.V.
17 : 9
14.5. 09:30
OT021
Velká n.V. - Zlín "B"
17 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.