Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Marek Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
18.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
5.3. 12:30
AI088
Rožnov p/R - Luhačovice
43 : 19
5.12. 13:00
AI060
Rožnov p/R - Zlín
27 : 33
26.9. 13:30
AI005
Rožnov p/R - Polanka
26 : 30
2.liga mladších dorostenců M
5.3. 11:00
AM088
Rožnov - Bystřice p.H.
32 : 24
Žákovská liga starších žáků
11.12. 14:25
AO057
Strakonice A - Litovel
15 : 8
11.12. 13:15
AO055
F.-Místek A - Zlín
29 : 7
11.12. 12:40
AO054
Bohunice - Strakonice A
22 : 15
11.12. 09:45
AO049
Strakonice A - Zlín
17 : 19
11.12. 09:10
AO048
Litovel - Bohunice
11 : 25
2.liga žen M
31.10. 17:30
AT039
Karviná - Veselí B
20 : 25
1.liga mladších dorostenek M
7.5. 11:00
AX123
Zábřeh - Veselí n.M.
24 : 21
13.2. 16:30
AX064
Zábřeh - Bohunice
33 : 37
13.11. 09:30
AX050
Karviná - Otrokovice
21 : 35
31.10. 15:30
AX039
Karviná - Veselí n.M.
15 : 17
SML Muži
18.9. 10:30
NA015
TJ Valašské Meziříčí - Polanka B
29 : 29
SML Dorostenci
11.9. 09:00
NB004
Polanka - Uničov
6 : 11
11.9. 09:00
NB006
Uničov - Krmelín
16 : 7
11.9. 09:00
NB001
Trnávka - Polanka
10 : 13
11.9. 09:00
NB002
Trnávka - Uničov
7 : 11
SML Starší žáci
5.6. 09:00
NC079
Zubří A - Karviná A
25 : 41
4.6. 09:00
NC078
Rožnov p/R - Ostrava A
23 : 23
28.5. 12:30
NC082
Karviná A - Kopřivnice A
23 : 11
7.5. 00:00
NC104
Vsetín - Ostrava A
53 : 12
30.4. 11:50
NC099
F.-Místek A - Rožnov p/R
37 : 16
6.11. 00:00
NC040
Ostrava A - Karviná A
26 : 27
31.10. 09:00
NC036
Zubří A - Rožnov p/R
16 : 21
28.10. 10:10
NC052
F.-Místek A - Kopřivnice A
36 : 20
25.9. 08:30
NC015
Rožnov p/R - F.-Místek A
13 : 32
SML Mladší žáci
5.6. 08:00
ND079
Zubří A - Karviná A
23 : 17
4.6. 10:15
ND078
TJ Rožnov p/R - Ostrava A
8 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.