Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
8.5. 15:00
AE131
SK Kuřim - Ivančice
31 : 33
10.4. 10:30
AE110
Hustopeče - Bohunice
36 : 20
2.4. 15:00
AE106
V. Meziříčí - Telnice
27 : 24
19.3. 15:30
AE092
SK Kuřim - Maloměřice
29 : 32
20.2. 11:00
AE076
Maloměřice - Ivančice
29 : 26
13.2. 17:00
AE072
Telnice - Zlín
29 : 38
17.11. 10:30
AE064
Hustopeče - Prostějov
32 : 21
24.10. 17:00
AE029
Telnice - Ivančice
24 : 23
16.10. 17:00
AE021
Ivančice - Zlín
18 : 18
10.10. 17:00
AE013
SK Kuřim - H.Brod
32 : 22
26.9. 11:00
AE004
Maloměřice - Hustopeče
27 : 31
2.liga mužů SM
5.3. 11:00
AF089
Napajedla - Trnávka
31 : 25
20.11. 15:00
AF046
Olomouc - Vsetín
29 : 28
1.liga starších dorostenců
30.4. 17:00
AG124
N.Veselí - Třeboň
28 : 16
16.4. 11:00
AG115
Bohunice - Frýdek-Místek
30 : 28
2.10. 11:00
AG007
Bohunice - Ostrava
25 : 30
2.liga starších dorostenců M
20.11. 13:00
AI046
Olomouc - Vsetín
25 : 32
26.9. 17:00
AI004
Maloměřice - V. Bystřice
23 : 31
1.liga mladších dorostenců M
30.4. 15:00
AK124
N.Veselí - Prostějov
45 : 21
26.9. 13:00
AK004
Maloměřice - Kopřivnice
24 : 37
2.liga mladších dorostenců M
5.3. 09:00
AM089
Napajedla - Velké Meziříčí
11 : 41
Český pohár mužů
5.9. 15:00
AN019
Sokolnice - Bohunice
25 : 24
Žákovská liga starších žáků
22.1. 15:30
AO080
Ostrava A - Rožnov p/R
25 : 19
22.1. 13:50
AO078
Zruč n.S. - Ostrava A
23 : 24
22.1. 12:10
AO076
N. Veselí - Zruč n.S.
24 : 22
22.1. 10:30
AO074
Rožnov p/R - Zruč n.S.
12 : 24
22.1. 08:50
AO072
Zruč n.S. - Bohunice
21 : 19
Finále Žákovské ligy starších žáků
5.6. 11:30
AOA013
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
5.6. 08:30
AOA010
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
4.6. 16:45
AOA009
Lovosice A - Talent A
9 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Otrokovice
38 : 7
video
online
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
video
online
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
16 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
322 : 139
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
256 : 188
15
3
Veselí n.M.
10
6
1
3
245 : 219
13
4
Holečkova
10
4
0
6
221 : 264
8
5
DHK Uherské Hradiště
10
1
0
9
176 : 257
2
6
Otrokovice
10
1
0
9
159 : 312
2
Tabulka střelců
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
60
Gabriela Grygarová
DHK Zora - Holečkova
57
Monika Kříčková
HC Zlín
54
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
13
Monika Kříčková
HC Zlín
10
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Mačugová
DHK Zora - Holečkova
12
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
12
Aneta Juřenová
DHK Zora - Holečkova
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.